Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány egyszer ribancként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyszer ribancként viselkedik, azt sose mossa le magáról? Vagy van rá mód, hogy megváltoztassa az emberek véleményét?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy voltam hétvégén egy buliban. Elég szar volt a kedvem egy fiú miatt, úgyhogy elég sokat ittam. Odajött egy pasi, pár perc múlva már smároltunk, pedig a nevét se tudtam. Aztán fölvitt a lakására. Szerencsére annyira még magamnál voltam, hogy ne feküdjek le vele, de leszoptam. Alapjáraton nem vagyok ilyen, elég visszahúzódó vagyok, eddig még nem szoptam le senkit, szűz is vagyok. Azóta viszont nagyon szarul érzem magam emiatt. Az még ront a helyzeten, hogy a buliban ezt többen látták, azt is, hogy vele jöttem el, emellett mint kiderült utólag vannak közös ismerőseink is, tehát hamarosan mindenki tudni fogja...

2012. febr. 9. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én alapból nem ítélek el senkit sem, szerintem ha már tudod azt, hogy ez nem volt a legtutibb húzás, akkor ez már jó jel. :) Mindenkinek vannak kisiklásai, vagy rossz húzásai az életben, ha nem viselkedsz így többször, akkor egy kis idő múlva senki nem fog erre emlékezni, vagy foglalkozni vele.

Másrészt aki igazán a barátod, az úgyis tudja hogy milyen vagy igazából.

2012. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Aki ribanc volt, az általában az is marad.
2012. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Kurv@ vagy, és az is maradsz.
2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
A ribi az ribi
2012. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenki követhet el hibákat az életben. Veled is megtörtént. Megnézem én azokat az embereket, akik minden lépésüket terv szerint, tökéletesen követték el.

Oké, nem mindenki ilyenben hibázik, de hidd el nekem, mindenkinek van egy olyan "rétege", amit másoknak nem mutat meg.

Van, aki pénzt csesz el, van, aki bánatában idegen karokban landol.

Tanultál a saját hibádból és ez a legfontosabb, mással ne foglalkozz. Tudod, általában a saját ballépéseiből tanul az ember, te többé ilyet nem csinálsz.



A mai világban egyébként sem elterjedt már, hogy valaki csak a leendő férjének adja oda magát. A pasi meg ha elmondja ezt másoknak akkor egy szemét bunkó. Az ilyet nem illik senkivel megosztani. Szóval első körben magát égeti le vele.


Tehát ne szomorkodj :)

2012. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem ettől még nem vagy ribanc, néha előfordul ilyen, ha fiú vagy, ha lány vagy. azt pedig álszentnek tartom, hogy fiúknál ez menő, lányoknál viszont ribancság.

19/f

2012. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20:56: Már te is szoptál le faszt részegen? Akkor olyan ember lehetsz, akinek valóban adni kell a véleményére.
2012. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass az idióta kisfiúkra, nem vagy ribi, nyugodj meg. Igaz én nem csináltam ilyet, de volt, hogy egy buli alkalmával 3 fiúval is csókolóztam, és tudod mit? Élveztem! :D

Mivel nem volt barátod nem követtél el bűnt és biztos tanultál a hibádból.

26N

2012. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki valaha ilyet csinált. 26 éves lány, Te pedig büszke vagy erre? Hát gratulálok...
2012. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!