Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akne? Szex? Összefüggés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akne? Szex? Összefüggés?

Figyelt kérdés

December óta megjelentek anék az arcomon.

Először voltam vele bőrgyógyásznál:3db antibiotikum, ecsetelők, nem sokat használt. Mikor felhozta a szteroidokat otthagytam.

Kozmetikus: 16 napja voltam nála. kinyomta az aknékat, szépen kipucolt mindent, nincsenek is már meg a gyulladt csomók. De a pirosság megmaradt, nehezen húzódik vissza.Hauschka termékekkel kezeljük azóta. Alvás után egész szép de aztán belobban.


Most vettem A vitamin kapszulát, mert emlékszem, a bőrgyógyász beszélt egy A vitamin kúráról. A betegtájékoztató írja, h közönséges akne kezelésére, bőrgyulladásra is alkalmas.

A szexuális életem sem a legaktívabb, lehet ez a gond? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2012. febr. 10. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
a szex nem befolyásolja az aknét.
2012. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy ragyám se lenne, ha ezen múlna.

Szerintem nincs összefüggés, max. annyi, ha sokat szexelsz, boldogabb vagy, az jó hatással van az egész testedre, de nem fognak elmúlni sajnos. Egyébként én szedtem 3féle fogamzásgátlót, voltam kozmetikusnál, ugyanolyan randa a bőröm.

2012. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos leírom az én sztorimat :)

16 éves koromban elég pattanásos voltam aztán elmúlt de 17 évesen kiújult de ez már súlyos akne fertőzés volt.Első bőrgyógyászom túladagoltatta velem a felírt Aknenormin gyógyszert így nagyon brutálisan undorító lett az arcom,aztán ez volt fél évig aztán felkerestünk egy másik bőrgyógyászt aki a Roakután-t írta fel,19 éves koromig szedtem,nagyjából rendbe jött az arcom de még nagyon halvány ,fakó,piros ,heges volt az arcom egészen 20 és fél éves koromig


Aztán ezidő alatt esélytelen volt,hogy becsajozzak,nagyon csúnya voltam semmi önbizalmam nem volt.

21 évesen rendbe jött az arcom,visszatért a bőr színe de még mindig csomó ragyám jött ki folyton,hiába nem ettem semmi olyat,aztán sikerült összejönnöm egy csajjal akivel összetudtunk költözni mert volt akkora a házunk ,hogy ez megoldható volt.


Mikor összejöttünk rá 1 hónappal már szemmel látható volt a változás,együtt aludtunk,teljesen jol voltam lelkileg és most 22 évesen már majdhogynem tökéletes lett az arcom,szolizom picit,edzek,a hegek is eltűntek...

De szakítottam a barátnőmmel és újra kijött egy két ragya de nem nyúlok hozzájuk ,szóval sztem van összefüggés ha nem is sok de biztos,nekem a tej ami nagyon kihozta .

2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy van összefüggés. A kozmetikus ismerősöm ezt mondta az egyik barátnőjének, mikor az párkapcsolati tanácsadást kért tőle: Kit érdekel? szexeljetek, és akkor elgalább nem lesz iylen ragyás a fejed sem!
2012. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 László22 ***** válasza:

Hello


Itt lehet tudsz találni megoldást.


[link]


De amúgy a szex sok mindenben segít ebben is szerintem.

2012. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!