Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves lányok! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányok! Hogyan ismertétek meg a mostani barátotokat?

Figyelt kérdés
sziasztok, azok válasza érdekelne akiknek most van barátjük. 15 éves voltam még sohasem volt pasim, és áll. nem vagyok csúnya, de a képeken 1000× szebb vagyok mint élőben(az alapján észrevesznek de a fiúk 80%a átnéz rajtam, le sem "szólítanak vagy vmi"). Nagyon elvagyok keseredve , próbáltam neten ismerkedni, de soha nem tetszik vmi miatt az illető, és a suli is kizárt mert tök komolytalanok meg ilyenek. Haza ha gyalog is megyek sosincs semmi, stb.. ti hogyan ismertétek meg a barátotokat?
2012. febr. 11. 00:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi, nem 15 voltam hanem vagyok..:"D
2012. febr. 11. 00:01
 2/11 vnas00000 ***** válasza:
fészbook :D
2012. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó neked, én élőben vagyok szebb és nem a képeken:D
2012. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, és még nem volt barátom.. :D szerintem ha aggódsz rajta az nem segít..
2012. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fészen láttam az msn címét... majd ott beszélgettem vele és beleszerettem:X
2012. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
buliban odajött hozzám(ez volt október végén), ő meg én voltunk szinte az egyetlen józanok, kihívott beszélgetni, és már akkor tudtuk, hogy legközelebb szilveszterkor megyünk egy buliba, de előtte 4 nappal találkoztunk, és a szilveszteri party-ra már együtt mentünk :D 17/L
2012. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vnas00000 ***** válasza:
az én válaszom érvénytelen fiú vagyook :D
2012. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy sráccal randiztam és az ő legjobb barátjánál kötöttem ki végül(a srácról kiderült hogy nem csak velem randizgat hanem 5 másik csajjal játszadozik még)
2012. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
face-n írt rám elöször.. de voltak közös barátaink is szval könnyenment : ) most leszünk 4 honaposak . l/15
2012. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 voltam, és tesómmal beszéltem és akkor valahogy szóba jött a srác...Elkezdett érdekelni, így fb-n ráírtam :D Aztán jöttek a találkák, és könnyű volt mivel tesóm osztálytársa, és majdnemhogy legjobb haverok :D Ez másfél éve volt majdnem, most leszünk 1év 5hónaposak :D

Azóta ráadásul egy suliba járunk, én most vagyok 9.es, ő 11 :D

15/L

2012. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!