Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma lehet e ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet e ha a párom 17 évvel fiatalabb nálam . Én 54 vagyok és el akar vennk feleségül . Habozok nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A kor nem számít, ha szeretitek egymást, akkor miért ne?
2012. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne azzal törődj majd mások mit gondolnak..

Légy önző és a saját boldogságodért tegyél meg bármit

Halgass a szívedre ;)

2012. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha meg tudod adni neki amire igénye van akkor nem lesz gond később sem.

A háztáji legyen rendben, a családi béke és szeretet érdekében. Még gyerekvállalás is lehetséges!

2012. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez függ egy pár dologtól. Az én szüleim között is nagyobb korkülönbség volt és anyukám idősebb, ennek következtében, 13 év után elváltak. Miért kell összeházasodni? Nem elég, hogy együtt vagytok?
2012. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

11:38

Tényleg, tök logikus, hogy ha a te szüleid között nagy a korkülönbség, és el is váltak, akkor mindenki más is elválik, ha nagy a korkülönbség...

Kérdező, szerintem vágj bele:)

2012. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy gazdag, ő meg szegény, akkor akár. neked kell tudnod.
2012. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam ezzel, h mivel elváltak a szüleim, másoké is elválnak, de kösz, h kiforgattad a szavaimat. Csak egy példát mondtam arra, h mi történhet, ilyen esetben. Elnézést, ha ez jött le belőle.
2012. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Felnőtt emberek vagytok, mégis miért ne vehetnéd feleségül? Ha 20 éves lenne akkor is.

Csak az számít, hogy szeretitek egymást és boldogok vagytok.

Szóval sok sikert! :)


22/N

2012. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, Én vagyok a nő:) az idősebb:) Talán még van remény akkor a boldogságra. Igaz az is h minek megesküdni ..de ha Ő azt szeretné hogy vegyem fel a nevét ....
2012. febr. 12. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ő a férfi és a fiatalabb és ő akar elvenni feleségül, akkor nincs min gondolkodnod :) Nagyon szerethet téged.
2012. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!