Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ki mikor és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki mikor és miért gondolkodott először a punci szörtelenítésén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, részletes választ kérek. A pontozásnál nem leszek szűkmarkú :-)


Nemet és kort is kérek írni, és hogy végül le lett-e szörtelenítve, hogy tetszett, megbántátok-e stb.


Úgy vetődött fel a kérdés, hogy egyik exemmel beszélgettem erről nem régen, és csak akkor tudtam meg, hogy mikor velem kezdett randizni, akkor szörtelenítette le először. Én ezt bánom, szerettem volna szőrös cuncival látni :P


22F


2012. febr. 11. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

elősször?

11-12 évesen mikor strandra mentem, zavart.

mostanra pedig hétköznap is szeretem ha sima, nekem igy sokkal kényelmesebb, és szebb:)

17/L

2012. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ki vagy ,te a Vágó istván ,hogy pontozni akarsz?Ésa ha lányokhoz szol a kérdés akkor minek irjanak nemet?
2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a pont.

De még azt áruld el légyszi, hogy miért zavart a strandon? Nem lett volna elég csak a bikini vonalnál leszedni?

2012. febr. 11. 21:32
 4/22 anonim ***** válasza:

elősször?

11-12 évesen mikor strandra mentem, zavart.

mostanra pedig hétköznap is szeretem ha sima, nekem igy sokkal kényelmesebb, és szebb:)

17/L

2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nállam nem sokkal az után merült fel h menstruálni kezdtem és nemsokkal a gondolat utén cselekedtem is. Betétet használtam még akkor és így higiénikusabb volt, jobban éreztem magam.

22/N

2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Második, téged is pontozlak természetesen!

VÁlaszolva a kérdésedre: Nem vagyok Vágó, és nemet azért kérek írni, mert ha egy fiú írja hogy a barátnőjével mi volt a helyzet, az is értékes válasz.

2012. febr. 11. 21:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, a strandos dolognál, de ott valóban csak a bikinivonalat. Aztán nekem a második kapcsolatom alatt a fiú akarta kipróbálni, és ő borotválta le teljesen. Ezután pedig magamnak szedtem le, de nem rendszeresen. Nekem ugyanis nem bírja a bőröm a borotválást. Inkább kisollóval igazítottam meg, manapság meg hajnyíróval :)
2012. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Nazira ***** válasza:
100%
Én 13-om évesen nekiestem kisollóval mert zavart :D Aztán nem sokra rá borotva semmit sem hagyva a mai napig.
2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Nazira ***** válasza:
24/N Ez lemaradt :D
2012. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

12 évesen mert egyszerűen zavart és néha fájt ha becsípte a mamabugyi. mer akkor még ugye azvolt a menő :D

17/L

2012. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!