Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha Facebookon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha Facebookon egy ismeretlen írna nektek, hogy szívesen ismerkedne, azt zaklatásnak vennétek? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden vázolom a helyzetet.


Pár hónapja a Facebook kidobott egy lányt, mint lehetséges ismerőst. Persze nem ismerem őt, de már a kis profilképen feltűnt, hogy egy igen szép lányról van szó. Meg is nyitottam a profilját, volt egész sok kép feltöltve. Nézegettem, nagyon tetszett, és nincs beállítva, hogy kapcsolatban van (iWiW-en megnéztem, ott sincs). De mondtam magamban, hogy "áh, vele úgyse tudok megismerkedni", és bezártam, aztán végül el is felejtettem.


Azonban pár hete valahogy megint odatévedtem a profiloldalára, és most már képtelen vagyok kiverni a fejemből! Azóta feltett egy újabb képet magáról, amin egyszerűen olyan oltárian csinos, hogy... Már lassan attól félek, hogy látatlanban bele fogok szeretni :) A héten már ráadásul álmodtam is vele egyszer.


Nagyon szívesen írnék neki, de félek, hogy rosszul fog elsülni a dolog, visszautasít, vagy ilyesmi... Már annyi visszautasítást kaptam, és kicsit nehezen viselem :( Ti mit gondolnátok, ha csak úgy névtelenül írna valaki nektek és nem vagytok épp kapcsolatban? Szívesen beszélgetnétek vele vagy felháborodnátok, hogy "na ez mit akar itt"? Nagyon úgy néz ki, hogy más lehetőségem az ismerkedésre egyáltalán nincs (egy közös ismerősöm van vele, aki ráadásul külföldön van).


Előre is köszönöm! :)


2012. febr. 12. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy zaklatásnak venné, de természetesen benne van a pakliban, hogy visszautasít, ha nem próbálod meg, akkor nem fogod megtudni hogyan reagál. hajrá :)
2012. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer írtam egy ismeretlen lánynak facebookon. Láttam már őt élőben de nem ismertük egymást.

Miután írtam neki ő vissza is írt és beszélgettünk.


Eltelt kb fél év.


Most ott tartok hogy örülök ha szóba áll velem. Személyesen is beszéltem vele párszor de mostanában nem túl barátságos.


Egy próbát szerintem megér. Semmit nem vesztesz vele.

2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyban függ attól, milyen stílusban írsz. Nekem többen is küldtek már ismeretlenül üzenetet, általában a levél stílusa, a fogalmazás már ad egy képet arról, milyen emberről van szó, aztán a képeit is meg szoktam nézni, ha tudom. Tényleg csak a durva, vagy buta levelelek válaszóitól érzem zaklatásnak a dolgot, egyébként pedig jól esik, ha azt írják egy üzenetben, hogy pl csinos vagyok vagy ilyesmi.
2012. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld mindenkinek :)
2012. febr. 12. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Én is mindenképp azt javaslom, hogy dobj egy üzit neki, elutasítani nem fog mert barátkozni lehet de ha el mondod neki, hogy tetszik neked és nem-e randizna veled lehet ott nemet mondana és annak 1 oka lesz, hogy nem vagy az esete, de ha el megy veled akkor nyert ügyed van de az sem 100%. Én a helyedben ezt írnám kb:


"Szia!


Zoltán vagyok! Hetek óta feltűntél nekem itt a facen és meg tettszettél nekem mert nagyon csinos és szép vagy! Szeretnék veled megismerkedni, ha nem bánod. Persze, ha te nem akarsz velem megismerkedni tiszteletbe tartom.


Őszinteség!"


Valami hasonlót szerintem kéne írnod!


24F

2012. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na mi lett végül ? :)
2012. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!