Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátközépig érő, hullámos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátközépig érő, hullámos természetes szőke haj tetszik még egyáltalán valakinek?

Figyelt kérdés
Kimegyek az utcára és csupa vasaltfejű, egyen szőke vagy fekete hajat látok... léteznek még olyanok, akik a természetes fürtöket szeretik?
2012. febr. 13. 16:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, csak annyi, hogy az enyém barna:) Ha megtanulod kezelni, gyönyörű tud lenni:)
2012. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 lila nyuszi ***** válasza:
*nagyon
2012. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon szép hajad lehet! *.*


22/F

2012. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne vasald, a hullámos haj olyan szép.
2012. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Fontos a természetesség, szerintem gyönyörű, ha egy lánynak olyan haja van, amilyen megadatott neki. Nincs festve, vasalva..és a többi marhaság. Én is így gondolkodom, míg az osztályom felének már a hajszálai 100 felé állnak (a sok vasalástól), a töve pedig igénytelenül fénytelen, addig az én hajam még mindig úgy omlik a vállamra, mint ezelőtt nem is tudom hány évvel - jó azért nem vagyok valami idős, de na. Én büszke vagyok a hajamra, és hogy nem álltam be a sorba, most képzeld el, ha befestetnénk olyanra, amilyenre bárki megteheti, olyanok lennénk mint a többiek :) Ne állj be a sorba, ami kilóg a tömegből, az nem gáz, hanem különleges ;) (ui.: azoknak a lányoknak, akiket te látsz, 30 éves korukban annyi hajuk sem marad, amennyi most van).


15/L

2012. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! (:
2012. febr. 13. 18:52
 17/20 anonim ***** válasza:
Termèszetes a legjobb!!
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem.is.szőke.a.hajam, csak lágyan hullámos. Kb fenékig ért amikor.levágattam vállig. Azelőtt az emberek szerint túl kislányos voltam, most meg az a baj hogy túl nénis. Ezért kellem.vasalni, hogy ne legyek Pumukli. Amúgy biztos szép a hajad. Egyik nap feltettem képet ide, hogy "hogy nézek ki?" minden.tetszett nekik , csak "a.hajadon.változtass" azért.mert nem.volt kivasalva. Hetente egSzer.vasalom ki, hajmosás.után. Az embereknek (FIÚKNAK) bejönnek a műlányok, hiába mondják az ellenkezőjét! :/ 16/l
2012. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hullámos szőke haj szerintem a legszebb.. :) 16/F
2012. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Most már a hosszú haj a nyerő😍😍😍😍😍😍😍
2018. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!