Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezhetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezhetném meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem nem teljes mértékben illik ide de valamennyire mégis. Pénteken lesz egy koncert és van egy személy akivel találkozgatok (elég közeli kapcsolatban vagyunk) de mondjuk nem tudom várhatok e ettől többet...)) hogy hívhatnám el én? Nem tudom,hogy ő milyen társasággal menne és,hogy értem félredobná e őket,hogy vázoljam fel neki hogy elmennék vele,hogy ne legyen kínos ha nemet mond? És milyen ruhába menjek?Nem popzenéről lenne szó de én nem vagyok egy vad stílus inkább cicababás (nem rossz értelemben) A válaszokat nagyon köszönöm. Zöld jel természetesen jár érte. :DD
2012. febr. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezz rá először, hogy kikkel szeretne menni, és utána mondhatod neki, hogy 'Velem is jöhetsz ha gondolod' ez nem ciki, ha esetleg azt mondja már mással megy!

Szerkó: Szerintem egy farmer és egy szép felső megteszi, de ajánlanám a kiszakított farmert (térd,comb) de ahhoz nagyon hideg van! 14L

2012. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
első vagyok: Bocsi vadra olvastam: akkor valami legins, meg hosszított felső :) Kivágott, magassarkú
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

,,Szia. Megvan már, hogy kivel mész a koncertre? Mert gondoltam mehetnénk együtt."


Ilyen egyszerű megkérdezni, és ha azt mondja, hogy már megvan, hogy kivel megy, akkor sem kerülsz kínos helyzetbe. Mert tulajdonképpen nem nemet mond, hanem válaszol a kérdésedre. :D Amúgy, ha kedvel téged, akkor azt fogja mondani, hogy gyere velünk (feltéve ha már megbeszélte másokkal, hogy velük megy). Úgyhogy nem kell aggódnod.

2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Én fekete bőrhatású cicanacit húznék osszított felsővel.
2012. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen koncert? ha rock, akkor inkább farmer meg tornacsuka. és nem azért, mert a ruha mutatja meg, hogy mit gondolsz, hanem mert te is jobban fogod érezni magad abban. plusz lökdösődés esetén elég nehéz talpon maradni egy tűsarkúban.


21L

2012. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!