Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek 10 éve. 2003 óta ismerek egy fiút,akihez rettentően vonzódom.Ő is hozzám. Neki is van párja. Interneten keresztül tartjuk a kapcsolatot és borzasztóan hiányzik.Találkozni nehéz,mivel ő messze lakik,meg nem egyszerű megoldani. Szeretem a páromat,de ennek a vágynak nem tudok ellenállni. Lehet örökké fog tartani...Ha valakinek van tanácsa,érdekelne...
2012. febr. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe. különben is, párkapcsolatban élsz nem???
2012. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális és nem szereted a párod. Ha szeretnéd akkor nem kacsingatnál más felé. Hagyd ott mert megérdemel egy esélyt arra h igazán szeresse egy normális nő
2012. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp miben szeretnél tanácsot ?


Alapvetö az lenne ( már 2003-ban) , hogy mindketten feladjátok a mostani kapcsolatotokat, és együttéltek normálisan. Nem tudom, hogy ennek mi az akadálya.


Nem akarok a szexuális életedben turkálni, de mi az amivel a "barátod" annyival többet nyujt mint a párod, hogy ellenálhatatlanná válik ? Meg kéne próbálni a pároddal jobbá tenni a szexet, még ha különleges vágyaid vannak is azt is meg lehet beszélni egy jó kapcsolatban.


Jobb hilyán beszéld rá a párodat, hogy uj helyre költözzezek, ami közelebb van a barátodhoz , vagy költözzön ö közelebb hozzátok.

2012. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ROUGE77 ***** válasza:

Nos ugy gondolom,te nagyon kíváncsi vagy arra a másikra,mivel messze van és nem láttad őt még élőben,ez csak fokozza a kiváncsiságodat,hogy vajon milyen lehet,és elképzeled,gondolom fantáziállsz is róla.

Tedd fel magadban a kérdést:Feladjam a biztos szereteteljes párkapcsolatomat, egy bizonytalan ismeretlen férfi miatt?és azt hogy megéri e neked egy távolságokban lévő ember miatt ,hagyni hogy elromoljon egy 10éves kapcsolat?

2012. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ismerem ezt a fiút személyesen is,volt már köztünk sexuális kapcsolat is. Gondolom nagy nyomot hagyott az együtt töltött idő vele és ezért hiányzik. A páromat tényleg szeretem és a sex is jó vele,komolyan. De izgat a másik fiú is. Anno nem úgy alakultak a dolgok,hogy összejöjjünk...
2012. febr. 14. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd a párod akkor eszedbe se jutna mással kezdeni
2012. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!