Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Baj ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Baj ha egy férfi nem oltözik túl csicsásan ha otthon van? Pl valami lazább sportpulóvert vesz fel, vagy olyan pólót amin van egy kisebb szakadás, vagy festékpöttyös a nadrágja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 21:15
 1/9 cathilina ***** válasza:
Én is festékes/ócska ruhákat hordok otthon. A családomnak aztán tökmindegy. Akkor miért zavarna ez egy pasin?
2012. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hogy tiszta legyen. Én nő létemre itthon férfipulcsiban tolom, abban is ugyanúgy lehetek szexi :)))
2012. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DonKartács ***** válasza:
Én szeretem a szakadt gyűrött pólóimat természetesen nem 8 hete viselem de otthon ez kényelmes főleg hogy gyúrok még laza is :D
2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.Alkalomhoz illő legyen minden helyzetben az öltözködése.Otthonra tökéletes amit leírtál!
2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nazira ***** válasza:
nem baj az ha tiszta, sőt még néha vonzó is lehet na azért nem az ami túlzottan szakadt :D
2012. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minek van a szar ruha ? otthonra hát nem is 1 36 karátos DC pulóvert veszek fel :D
2012. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2012. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar..néha én is hogy vagyok itthon felöltözve..de nem tudom, amiben suliban vagyok, képtelen vagyok otthon is abba lenni, amint hazaérek, egyből átöltözöm, ez az első dolgom..
2012. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért lenne baj?Ha szereted szeresd menő ruha nélkül,pláne ha otthon van! ;)
2012. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!