Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van már elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van már elegem ebből az egész valentín napból?

Figyelt kérdés
Mostanában már a csapból is csak a valentín nap folyik, de szerintem nagy h*lyeség. Oké, hogy ilyenkor a sok szerelmes pár szétajándékozza az agyát és kefélnek egész nap, nade kérdem én, hol van az év többi napja? Miért csak ezen a napon kell kimutatni szeretetünket a párunk felé? Félreértés ne essék, nem azért írom ezt mert nekem nincs senkim és szarul esik, hogy mindenki másnak van valakije, csak engem rohadtul zavar, hogy barátnőm is a fellegekben jár, és másról nem beszél csak, hogy valentín nap így, valentín nap úgy. Nektek mi a véleményetek erről az egészről? 17/F
2012. febr. 13. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem csak neked, öreg...
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nooo...
2012. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Macs1209 ***** válasza:

Már szerintem mindenkinek. Aki pedig annyira BÉNA, hogy

ide kell kiírnia kérdést, és nem tud saját magától kita-

lálni egy ajándékot (kérdések többnyire erről szólnak),

az mondhatni életképtelen.

2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnos behozták a külföldiek :D az egész arra jó h minél több pénzt adj ki mindenféle felesleges vackokra.
2012. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
fontos a sok csicsa giccs eladása
2012. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem már a könyökömön jön ki ,és képzeljétek mi lessz itt holnap ,atya világ.
2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Macs1209 ***** válasza:

Jönnek sírni, hogy nem telefont kapott valentinnapra, hanem bonbont. És ez lesz a következő 1 hétben.

Asszem ritkábban fogom olvasni a kérdéseket.

2012. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell ünnepek előtt ismerkedni :D
2012. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik, hogy aztán a sok h*lye már öngyilkos akar lenni mert ne adj isten 500ft-ért kapott ajándékot :'D.
2012. febr. 13. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Jön a valentin-nap, és az ilyenkor kötelező nyomorult önsajnáltatás azoktól, akik épp nem járnak valakivel.


Bitch, ha életed legnagyobb keserve, hogy február 14-én nincs olyan ember, akivel legalább hetente egyszer találkozol, és szexuális aktust létesítesz -> tehát pasidnak/nődnek nevezheted a klasszikus értelemben, akkor nagyon irigyellek.


get a life fag, fess az ujjaiddal vagy agyagozzál, ne azon vernyákolj hogy nincs melletted Átlag Ottó vagy Nímand Nóra akinek a vállán elkenheted a kis nyálad szereteted jeléül.


srsly guys.

2012. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!