Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A múltkor írtam ki ezt a kérdést, ahol többen azt válaszolták, hogy van rá esély, hogy tetszem a fiúnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ez a fiú pénteken mikor mentünk be órára a terembe, akkor elment mellettem, majd "véletlenül" megfogta a derekamat, mintha át akart volna ölelni, de nem ölelt meg. Ez kb 2-3 másodpercig tartott, aztán úgy tettünk mintha nem történt volna semmi sem. Azóta úgy viselkedik a fiú, mintha kerülne, mert ha nagyon közel vagyunk egymáshoz, akkor rám se néz, de távolról szinte mindig bámul. Azelőtt beszéltünk is pár szót, de péntek óta nem. Ez vajon miért lehet?

Kb 1-2 hónapja kezdtem el észrevenni, hogy küld "jeleket", mert azelőtt szinte nem is foglalkoztam vele, nem is érdekelt. De mostanában egyre jobban érdekel ez a fiú..

Mit csináljak, hogy észrevegye, hogy tetszik nekem? Vagy én egyáltalán tetszem neki? Szoktam én is nézni a szünetekben, csak mivan ha félre értem, hogy lehet hogy nem is tetszem neki!? Lenne hozzá bátorságom a kezdeményezéshez, csak hát nem vagyok benne biztos, hogy most tényleg bejövök-e neki.. Szerintetek?

Bocsi, hogy ennyire túlbonyolítottam a kérdést.. Köszönöm a segítségeteket:)


2012. febr. 15. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*még annyit, hogy csak normális válaszokat kérek!
2012. febr. 15. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj már oda hozzá és mondd meg neki hogy tetszik neki és elmehetnétek valahová valamit csinálni(találj ki valamit). Vesztenivalód nincs, lehet a srác is kedvel téged csak nem mert kezdeményezni. Ha mégsem akkor elnézést kérsz tőle, és túlteszed magad rajta.
2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire félős a srác akkor hivd el te valahova!!

Mert ha nem akkor én lecsapok rád :DxD

2012. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen puhapöccsel nem érdemes vesződni. Bocs
2012. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve valamikor találkozni veled. Ha azt mondja igen akkor randiztok majd és kiderül, ha elkezdi ecsetelni, hogy mennyi sok dolga van akkor valószínűleg nem érdekled.
2012. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jahhj... ezek után ezt leszűrni...

Egyszer az utca közepén az egyik fiú az osztályomból, akivel voltak dolgaim a múltban, megfogta a derekam és nekinyomta a far*át. Ezek után próbált szemezni velem órán, csipkedte a derekam, cukkolt minden hülyeséggel meg hasonlók.

(Egyébként teljesen biztos vagyok hogy nem szerelmes belém de még csak nem is tetszek neki mivel 1, van barátnője, 2, már a múltban megbeszéltük hogy ez csak barátság lesz.)

Ezt neked kell érezned. Ha bejössz neki hidd el észre fogd venni, viszont az is lehet hogy csak cukkol... Mostanában az a menő ha minél több csaj fejét csavarják el. Ja, és egy jó tanács. Kérdezd meg van -e barátnője! xD

2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!