Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gerontofilből nekrofillá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Deathworm kérdése:

Gerontofilből nekrofillá?

Figyelt kérdés
Ha szex közben meghal a partnered, egy szívrohamban, vagy vmi hasonló öregkori betegségben (80 év feletti a partner), de te el akarsz jutni a csúcsig és figyelmen kívül hagyod, hogy meghalt ezért folytatod az aktust, akkor gerontofilből nekrofil leszel, vagy nekrogerontofil? Tapasztalattal rendelkezők előnyben...
2012. febr. 15. 20:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miért ne gondoltam volna komolyan? Hát, egyszer mindennek eljön az ideje, most ezt is végig gondoltad...

:D

Az a gáz, h te gondoltad komolyan...:D

2012. febr. 15. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés a maga beteg módján,de elgondolkodtató. ha,te fiatal lévén lefekszel egy 80 évessel,akkor vagy gerontofil,ha az illető közben meghal,és mégis befejezed a sexet, szerintem attól még nem vagy nekrofil,nekrofil akkor leszel,ha már halottan újra sexelsz vele.

Annak meg aki azt mondta,hogy beteg a kérdés,szerintem meg nem kell mindent komolyan venni,legyél egy kicsit szabadabb,nem kell ennyire komolynak lenned. van ahol lehet poénkodni,és ez a forum szerintem pont ilyen

2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

örülök, h akad még pár értelmes ember...:D

...de amennyi szánalmasan idegesítő kérdést kiírnak, háááát... ...kell valami ellene...:D

2012. márc. 12. 23:14
 14/15 anonim válasza:
köszönöm hogy fel tetted ezt a kérdést marha jót röhögtem :D
2012. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D
2012. ápr. 20. 08:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!