Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy lány elöl összekulcsolja a kezeit, egyik lábán pörög vagy, mi és mosolyog?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ez valami barkóba? balett ??
2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik lábán pörög?? :)))) sztem breaktáncos vagy sárgalapos.vagy mi(0egfogalmazás fail)
2012. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy ő tud olyat is.❖

azt meg bírod h leülsz egy székre és a jobb lábaddal jobbra körzöl, közben a balmutató ujjaddal meg balra.‽

2012. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉRtelmi fogyatékos.
2012. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre hogy egy ideje mindig velem szemez,rácsapkod a seggemre mosolyog kacsint és mindenféle sikamlós dolgokról beszél a báratnőjeivel mikor a közelben vagyok.lehet hogy bejövök neki???
2012. febr. 15. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
koldul a pénzért
2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ja az más ....akkor csak simán perverz.amúgy honnan tudod hogy csak akkor beszél sikamlós témáról ha ott vagy??ha meg továbbra is balettáncosnak érzi magát mond neki hogy itt a röpke alkalom,pörökhetsz a far*amon.
2012. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy balettozik.
2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én tudom népitáncot jár zavarában ha meglát téged,szerintem beléd esett teljesen
2012. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!