Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lraumája, esz neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lraumája, esz neki csikló-orgazmusa?

Figyelt kérdés

A szerelmemnek nincs csikló-orgazmusa mit több..a csiklóját ha kényeztetem kellemetlen azt mondja (pedig nedves és óvatos vagyok). Hüvelyi orgazmusa viszont van. Most 16 éves, de 12 éves korában egy nagy trauma érte, megerőszakolták. Ezért nincs neki csikló-orgazmusa? Ma mondta hogy erre ő sem tudja a választ. Viszont az orált azért nem szereti mert anno azt is kellett neki csinálnia és mély nyomott hagyott benne azóta is. Azt mondta nem volt neki még ilyen barátja mint én, hogy ennyire szeressék és szeressen. Hogy segíthetnék neki, hogy elhalványodjon a volt traumája és érzékeny legyen a csiklója (jóirányba)? Állítja hogy megbízik bennem..de mégsem tudja ezek szerint átadni magát teljesen nekem. Kérlek Titeket hogy értelmes válaszokat írjatok ha írtok egyáltalán! :))

18/F


2012. febr. 15. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor lesz neki csikló orgazmusa? Valahogy így nézett ki a kérdés, csak elírtam.
2012. febr. 15. 22:01
 2/8 anonim ***** válasza:

minden nő más és más. Nem biztos, hogy a csikló orgazmus hiánya összefügg a traumával. Lehet, hogy alapból is túlérzékeny a csiklója. És ilyen azért előfordul a lányoknál.


Szép dolog tőled, hogy próbálod az élvezeti skáláját kiszélesíteni, de szerintem ilyen esetben felesleges erőltetni a dolgot, mert biológiailag nem tudod megváltoztatni.

2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még szép..mindent megteszek érte!

Ezt elég különös hallani, hogy nem minden csak élvezi a csikló ingerlését! Köszönöm a válaszod! :)

2012. febr. 15. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy ne legyen csikló orgazmusa, van neki csak a traumája miatt nem tudja kellőképpen elengedni magát ehhez és a hüvelyit azért élvezi mert a sex hevében viszont eltudja engedni magát mert akkor arra koncentrál, próbáld meg ellazítani, masszírozni az egész testét a mellét stb. és aztán mi után érzed, hogy ellengette magát (ezt onnan veszed észre,hogy nem feszesek az izmai) akkor közeledj a csikló felé és hidd el lesz eredmény
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy lesz! :)

De kár hogy nem szeretné hogy a számmal is elégítsem.. Pediglen úgy érzem csodákra lenne képes a nyelvem, az újaim segítségével. :D

2012. febr. 15. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért terjed az a tévhit, hogy minden lánynak van csiklóorgazmusa. Anyukákat ismerek akik soha nem tudtak csiklóizgatással eljutni a csúcsra, de hüvelyi volt. Másnak meg a hüvelyi nem megy.


Az eszem megáll!

2012. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom miért terjed. :D Nem vagyok azért annyira tapasztalt aki 100 nőn túl van. Ezért írtam ide a kérdésem.
2012. febr. 15. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

sokan mondják hogy a koromhoz képes szinte lehetetlen hogy ennyire tapasztalt legyek kapcsolati témában, de egy biztos

csiklóorgazmusra minden nő képes csak vannak különböző típusok akik mindig mást és mást szeretnek és nem foglalkoztak inkább vele feladták de akkor is van

2012. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!