Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az X lábtartás mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az X lábtartás mit jelent?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol régen, de most hiretlen nem tudom.

Nézett a csak és x-be teszi a lábát. Vagy ha arra fele vagyok akkor is x be:D



2012. febr. 15. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy kényelmes neki.
2012. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mozgássérült.
2012. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elzárkózás
2012. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Férfiaknál, ha nincs keresztbe téve a láb, hanem terpeszben van, akkor azzal a dominanciáját, férfiasságát kívánja hangsúlyozni, és ezzel együtt a szimpátiáját, tetszését is kifejezi a nő felé.

Ha arra akarsz következtetni, hogy tetszel-e neki, érdekled-e, akkor a lábfejét figyeld, ugyanis ha valaki érdekel, akkor a lábfejünk is felé fordítjuk a beszélgetés során.

2012. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
Pisilnie kell.
2012. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Elzárkózás és az elutasítás, de hölygeknél szoknyában ez a standard ülés
2012. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez az "X lábtartás" a combon keresztbe tett lábakkal való ülés a te szóhasználatodban?


Ha igen, és úgy érted, hogy téged nézett a csaj, majd eközben tette hirtelen keresztbe a lábait, az szerintem is egyértelműen elutasítást jelent. Ez lehet tudatos, vagy tudat alatti testbeszéd egyaránt. Hasonló ahhoz, amikor például állva beszélgetésnél keresztbe fonod a karjaidat, azzal is a távolságtartást, érdeklődés hiányát fejezed ki.


Ha viszont már alapból keresztbe tett lábakkal ült, és nem a te megjelenésedre váltott át erre, annak szerintem nem kell különösebb jelentőséget tulajdonítani. Sok lány szeret így ülni, mert a férfiakkal ellentétben nekik általában kényelmes. Egy rövidebb, térd fölé érő szoknyában meg egyenesen kötelező így ülniük végig, ha el akarják kerülni a bugyivillantást. :)

2012. febr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, merre teszi keresztbe a lábát. Ha egymás mellett ültök és a nő keresztbe tett lábának a lábfeje feléd mutat, az érdeklődést jelent.
2012. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

úgy tette X-be a lábát, hogy szinte majdnem velem szemben állt, és úgy.

de inkább egymás előtt voltak a lábfejei, ami felém mutatott, ez mi lehet?XD

2012. febr. 27. 00:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Én általában a kényelem miatt szoktam úgy tenni a lábam... Mivel egyenruhába kell suliba járni (szoknya, rövid...) ezért ülésnél már csak azért is teszem úgy, hogy ne villanjon ki a bugyi meg alapból kényelmes is. Ha állok és 'X'-be rakom a lábam, akkor is a kényelem miatt teszem. Mostanában annyira megszoktam, hogy máshogy nem is tudnék állni.. Ha csak szimplán egymás mellett vannak a lábaim az engem egy kicsit megingat.. Mármint nem tudok annyira egyensúlyozni :D
2012. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!