Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem szeretnék semmi komolyba belemenni?

Figyelt kérdés

Hotdogon elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Minél többet beszélünk annál jobban érzem hogy többet akar, mint barátság. Viszont nekem van barátom, tudja is. Egész nap írogat,keres. És már ott tartunk, hogy szeretne velem találkozni. Néha néha tesz érdekes megjegyzéseket. Hogy mondjam el neki? Nem akarom megbántani. :(

17/L ő 18/F


2012. febr. 16. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A tényeket közöld vele. És ne menj bele a szaros kis játékaiba.
2012. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak szimplán beszélgettünk, a tényeket tudja. De ennek ellenére, ő többet akar. Mert hogy én megértem, kedves vagyok vele, stb.
2012. febr. 16. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy barátod biztosan nem örülne ha találkozgatnál más fiúkkal és te nem akarod magadra haragítani meg nem szeretnéd, hogy ne bízzon benned.

18/L

2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Letörlöd.
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha ennyire nyomulós mond meg neki hogy van pasid és huzzon a pics@'ba
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, letörlöd.
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Delete!
2012. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!