Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mi a véleményetek a rendőr pasikról? Összejönnétek egyel? Ill. mi olyan vonzó bennük?

Figyelt kérdés
kort is .
2012. febr. 16. 23:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Tény, hogy nagyon vonzóak az egyenruhájukban - mondjuk én alapból odavagyok az egyenruháért, ahogy írta előttem valaki, náluk csak a katonák vonzóbbak.

Viszont, hogy összejönnék-e eggyel, az más kérdés. Az teljesen egyénfüggő. Lehet akármilyen szexis az egyenruhájában, ha egy nagy paraszt. :)

2012. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, bocsánat, 22/L vagyok!
2012. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnék össze velük... Nagyon agresszívak
2012. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 f@pin@ ***** válasza:

Az én apám is rendőr volt, de én túlléptem ezen.

Persze, hogy összejönnék... mindig is izgatott milyen lenne, ha mondjuk megbilincselne a rendőrpasim, és így szexelnénk egy piszok jót! :D

2012. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg az egyenruha teszi de nekem is bejönnek. Mármint külsőleg. Belsőt meg egyneruha alapján elég nehéz megmondani.
2012. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem tartom különösebben vonzónak az egyenruhásokat. Volt dolgom rendőrrel, de nem lett komolyabb, de nem a szakma miatt. Meg nekem az erős, izmos pasik sem jönnek be, jobban szeretem a vékony srácokat, lehet, hogy ez egyenruha is ezért nem vonz, mert "túl férfias." De ez nem jelenti azt, hogy kizáró tényező, csak azt, hogy ettől önmagában még nem vonzó.


24/N

2012. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Mint előttem már többen írták az egyenruhának varázsa van, bár én is hajlanék inkább a katonák felé. A nővéremnek rendőr pasija van, és tök normális: nem buta, nem agresszív, vicces és kedves. Így én is simán összejönnék egy rendőrrel. :D
2012. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
És +pont, hogy sokkal férfiasabbak, mint a mai átlag.
2012. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
adtól függ milyen a személyisége nekem volt már rendőr pasim kedves volt és szexi :) tényleg vonz az egyenruha meg kíváncsiság tölt el hogy milyen is lehet vele lenni
2012. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ja és 21/N
2012. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!