Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eseményutáni tabletta után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni tabletta után lehet rögtön szeretkezni?

Figyelt kérdés

tehát ha bevettem csütörtökön , pénteken már lehet?

vagy akár ma is?

gondolom semmi baj nem lehet belőle!


2009. jún. 4. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
azért hívják esemény utáni tabinak mert a szeretkezés után kell bevenni,hogy az esetleges nem kívánt terhességet elkerüljük.nem elötte kell be venni.
2009. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Inkbb azon járjon az eszed, hogy hogy lehet legközelebb elkerülni a balesetet, ne a szexen...
2009. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hmm. nemértitek!

azt kérdeztem hogyha egy "elrontott" szeretkezés következtében sajnos ilyen tabihoz kellett fordulni, és már bevettem.

legközelebb mikor lehet ujra szexelni!

rögtön?

mi ezen olyan nem érthető isteneeem?

2009. jún. 4. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
nah ne pattogj már. ez nem egy műtét, abortusz vagy akármi ami annyira megterhelne FIZIKAILAG. szexelhetsz de gumival!
2009. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig nem lehet, amíg meg nem tanulsz védekezni.
2009. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!