Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cuki hajviselet, speciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki hajviselet, speciális ruha, vagy egyéb dolog amivel tudathatom meleg fiúkkal hogy szabad préda vagyok? és persze ne tudják meg a többiek hogy ezek azok a jelek.

Figyelt kérdés
f
2012. febr. 18. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meg is találod a megoldást, tuti, hogy a közvetlen környezeted is leveszi, hogy khm... érted.
2012. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nem fog menni. Főleg mivel a többsége divatb*zi, az iga-

zi melegekről alig lehet megmondani, hogy azok.

2012. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
a legegyszerűbb ha regisztrálsz valami társkeresőre és kiírod, bár szólok csak a vén f*szok fognak rádszállni
2012. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Macsnál a pont, a "melegstilus" most épp trendi, aki tényleg meleg az nem villog vele, természetesnek veszi, és természetesen öltözik, viselkedik.
2012. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs... egyáltalán...

Nagyon sok meleg barátom van (én is az vagyok), minden korosztályból, de mindenki teljesen átlagosan néz ki... max annyi hogy többet adunk magunkra.. én példáúl kimondottan gyűlölöm ezt a Páwah-kúltúrát, mert tényleg nem tudom eldönteni hogy meleg vagy páwa....

Szóval hogy konkrétan válaszoljak hogy azt jelezze hogy SZABAD vagy.. főleg nincs, ja de van: "Hé fiúk, szingli vagyok... dugunk?" feliratú póló ... maximum ez.

Nincs ilyen, ez belénk van építve. Gay radar. http://www.youtube.com/watch?v=PP0bWnmb-Cs&feature=plcp&cont..

2012. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ott van Sp és Fluor tomi
2012. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

nemhiszem...de am öltözz csőgatyába meg emo szerűen...tuti h sokan azt fogják hinni h meleg vagy..és nem csak a meleg pasik:S

de nem foglalkozz ezzel mert rengeteg oylan emo van aki hetero...

2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!