Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek is dögös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek is dögös Mester Tamás?

Figyelt kérdés

Én megőrülök érte...


[link]


2012. febr. 18. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

egy újabb cionista "érdekeltségű" homoszexuális izrelita (így talán nem hangzik olyan antiszemitistán a ZSIDÓ szó)


isten áldását kérd rá, hogy jobb ember legyen.


de talán ez jobb kérdés lenne:


PasiK! Szerintetek mestertamásos a dög?

2012. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg bejön. A személyisége is...

Amúgy meg nem meleg, de minek is magyarázzam.

2012. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
az túlzás, de egy kicsit nekem is tetszik. igen, látom, hogy buz inak néz ki, de nekem sose tetszettek a férfias pasik, ez van. 21L
2012. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ha pasi vagy talán lenne esélyed:-)))
2012. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jöön be o.O de am lerír róla h b.uzi :D
2012. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mester Tamás NEM MELEG!!!!!! Értsétek már meg!!! Ő nagyon is szereti a nőket. És csak a nőket! Egyébként odáig meg vissza vagyok tőle, imádom. A barátnőmmel együtt szoktunk fantáziálgatni róla. Ő talán még jobban szereti nálam, mert nekem egy kicsit idős, de a barátnőm amúgy is az idősebbekhez vonzódik. de ettől függetlenül szerintem kétség kívül dögös!!! <3 <3 <3
2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel egyetértek.

Szerintem rohadt szexi és cuki is egyben.:P

2012. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!