Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a mánia, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mánia, hogy minden pasinak a teltebb nők jönnek be, a deszkák mehetnek a francba? Elegem van.

Figyelt kérdés

Egy vékony lány vagyok, mert ilyen az alkatom. Sajnos ennek fejében a melleim sem épp nagyok. Mostanában állandóan azt kell hallgatnom, hogy ez az alkat nem kell senkinek, a pasik azt szeretik ha van a lányon mit fogni. Állandóan olvasom a facebook-ra kirakott képeket is miszerint a pasik a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal.

Nekem is úgy közlik ezt az egészet mintha legalább hánytatnám magam, holott nagyon is jóízűen tudok enni. Emlékszem mikor a barátom először elvitt kajálni teljesen ledöbbent, azt hitte salátát fogok enni, közben megettem egy akkora adagot mint ő, pedig nem kis darab.

Ez régebben volt.

Szóval mi ez a mánia? Ezentúl tök gáz lesz lassan vékonynak lenni?


Így nézek ki kb: [link]


és unom, hogy folyton legebéznek meg ledeszkáznak... nem én választottam, de nincs bajom az alakommal


2012. febr. 18. 23:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
65%
Ezt csak 10hülye terjeszti... A férfiak nagy része a vékonyakat szeretni. Én is. 22F
2012. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

A legjobb, hogyha egy teltebb nő teszi fel a kérdést akkor meg sok pasi megy és mondja neki, hogy ne aggódjon, jó ha van mit fogni bőven, nem kell senkinek a gebe csaj:D

Igazából engem nem zavar, csak, hogy b@sztatnak vele. Én szeretek vékony lenni.

2012. febr. 18. 23:28
 3/48 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyesmi voltam anno. Aztán szültem 2 gyereket, leszoktam a bagóról és visszasírom az akkori alakom:(

Örülj, hogy vékony vagy.

2012. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Evolúció. A férfiak olyan nőt keresnek, akik képesek kihordani egy gyereket. Nem a kövéret, de nem is a vékonyat. A tipikus női testűeket.
2012. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
szerintem meg nagyon jó alakod van. :) van olyan akinek az ilyen jön be csak nem mer odamenni hozzád!
2012. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a beszólások nem ellened irányulnak, hanem a sok gyökér 13 éves csíra ellen, akik 40 kiló alatt vannak, kb fázik bennük az ember, és látja, hogy hol tart szex közben, de mégis panaszkodnak, hogy fogyni akarnak! Ne vedd magadra!
2012. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Örülök:) Hát majd meglátom mi lesz szülés után, biztos fennmarad pár kiló:S Most 22 éves vagyok, az se lehet mondani, hogy amiatt mert tini vagyok és übergyors az anyagcserém.
2012. febr. 18. 23:31
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

a lányoknak meg miért az izmos kigyúrt nem sovány pasik kellenek



rám anorexiás meg más egyéb jelzőket szoktak ragasztani és ilyen alkattal esélyem sincs senkinél mert sajnos a mai világban a külső jobban számít mint a belső 1es embereknél


17/f

2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy a vékony fogyózó lányoknak szólnak. Mondjuk az is zavaró mikor nagymamám akar megetetni velem féldisznót merthogy összeesek olyan vékony vagyok:D borzalmas, de tőle már megszoktam:)
2012. febr. 18. 23:32
 10/48 anonim ***** válasza:
85%

miért itt pattogsz? ne nekünk akarj bizonyítani, vagy tőlünk kérj megerősítést az igazadról. inkább menj el otthonról és ismerkedj.

az emberek jó része meg pontosan tudja, hogy az ilyen deszka típusú lányok akkor se lesznek nagyobb darabok, ha akarnak, mert nagyon gyors az anyagcseréjük. anno osztálytársam volt ilyen. egész nap evett és örült, ha hízott 0.5 kilót. egyszerűen ilyen, de mégsem rinyált itt, hanem fogta magát és szórakozott.

amúgy meg vannak fiúk kiknek bejön és vannak akiknek meg nem. téged se szerethet mindenki, ahogy senkit. olyan nincs, hogy minden fiú szereti az ilyen lányokat. ne törődj a világgal, hanem légy boldog.

2012. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!