Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, aki unatkozik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki unatkozik még rajtam kívül? Beszélgetni?! 18/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 23:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát pedig ha hiszed, ha nem, 18 éves vagyok, és lány.
2012. febr. 19. 00:22
 12/17 anonim ***** válasza:

10/11 Időpont ma 00:10


kicsit paranoiás vagy nem gondolod?:D

2012. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is unatkozok...
2012. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Két szőke nő beszélget a fürdőszobában. Kérdi az egyik a másiktól:

- Hát te mit csinálsz?

- hajat mosok

- na de víz nélkül????

--- Mire a szőke nő fogja a sampon és mutatja a másiknak: Hát de az van ráírva hogy száraz hajra... :D

(tudom kicsit fárasztós de hát késő estére ilyen kell )

2012. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A cigány meséli: -Há’ megyek á folyópárton, oszt látom, hogy ott fekszik egy árányhál. Gondútam, visszadobom, háthá teljesíti három kívánságomat. Visszadobom a hálát, á’mmeg aszongyá: ,,Te cigá! Há nágyon rendes vótá hozzám, teljesítem három kívánságodát!" Gondútám, jó lenne egy verdá! Há rágondulok, áztá ott egy Ferrári. Beülök, megyek házá. Nízem a házát. Jó lenne egy kastíly helette. Rágondulok, oszt ott egy kácsálábon forgó kástíly. Bemegyek, há látom áz ásszonyt. Rándá is, meg kövér is, jó lenne helette egy bombánő. Csák rágondulok, oszt mán ott is terem. Gondútám, visszamék az árányhálhoz, hogy meghálálom néki. Visszámegyek á folyópártrá, hogy: ,,Té árányhál! Hogy hálálhátnám ín ezt meg!" Áz árányhál gondúkodik, osztán aszongya: ,,Té cigá! Há tégy éngöm á mágádévá!" Há mikó csinálom, átváltozik egy nyócéves kislánnyá. Há’ így törtínt ez, igen tisztelt bíróság...
2012. febr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
már reggel de még mindig unatkozom ugyh irhatsz :)
2012. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18/F vagyok írj nekem is :)
2012. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!