Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ciki dolog történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ciki dolog történt velem! Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap üldögéltünk a legjobb barátnőmmel, és összeölelkeztünk. Azt hiszem megfogtam a fenekét véletlenül :S Elég testes lány, nem tudtam megkülönböztetni a többi részétől, de akkor is gáz :S Hogy viselkedjek vele legközelebb?
2012. febr. 19. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Te fia vagy vagy lány?
2012. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány :S
2012. febr. 19. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaaa hát...de szóvátette hogy a fenekét fogtad meg? mert ha nem, akkor ezen ne is izgulj...mit számít véletlen volt!
2012. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, lehet észre se vette, vagy nem zavarta. Velem olyan volt már, h véletlenül a barátnöm mellét fogtam meg. na és akkor mi van. semmi.
2012. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jujj de izgi... :)


Mi mostanság sokat flörtölünk legjobb barátnőmmel... Azon siránkozunk, hogy egy rendes pasit se találunk, és egyre jobban közel kerülünk egymáshoz. Én nem szégyenlem, vannak lezbikus hajlaimaim, és egy kapcsolatot is el tudnék képzelni egy lánnyal.

Biztos bizalmasak vagytok, szerintem megbeszélhetitek és tisztázhatjátok. :) 19/L

2012. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gratis30 ***** válasza:
Szerintem a barinőd észre sem vette, mert nem csinált belőlle problémát. Ha előhozza beszéljétek meg, ha viszont nem akkor ne feszegessed a témát feleslegessen.
2012. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül én is megfogtam a barátnőm seggét. Negyed óráig poénkodtunk vele és könnyesre röhögtük magunkat. Szerintem már el is felejtette, ne aggódj:)
2012. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!