Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kifejezetten csúnya vagy annak mondott lánnyal/nővel megismerkedni szeretőnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés egy igazi trollcsemege, de halál komolyan gondolom. Kérném az ostoba megjegyzéseket mellőzni.


Nem akarok senkit megsérteni, olyan lányt keresek, aki vagy valóban csúnya vagy csak annak tartja magát. Szeretnék TARTÓS (!) kapcsolatot kialakítani amiben ugyan a szex a domináns de többről szól.


Elsőre logikusnak tűnne az a válasz, hogy menjek fel egy társkeresőre és keressek, de esélytelen a dolog, tapasztalatból mondom.


Nincsen semmi kizáró tényező, akár az sem, ha van már férj/gyerekek.


Kérném szépen a kioktatást, az ítéletét és a véleményét mindenki tartsa meg magának.


2012. febr. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ott bizony
2012. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őőő... A kérdés értem, de nem értem, hogy miért vágysz ronda nőre? ,':@ Attól még hogy egy lány szép, lehet vele hosszú távú kapcsolatod, lehetnek gyerekeitek, stb... Egyébként sajnos a társkeresőkön és a c1gánysorokon kívül más ötletem nincsen...
2012. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megfelel a cigány is, nem vagyok rasszista.
2012. febr. 19. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Nem akarok véleményt nyilvánítani, de érdekelne az ok! Akár privátban is! :)
2012. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem világos a koncepció...
2012. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne az okot keressétek, az legyen az én dolgom.
2012. febr. 22. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Akárhol. Feltételezem nem egy lakatlan szigeten élsz.
2012. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugat európában rengeteg van. főleg angliában és németben. na ott aztán a segggedet is kinyalják ha te nem vagy csúnya!
2012. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Már ne haragudjatok, de van fogalmatok arról,

míg ti nyugodtan agyba-főbe dugtok, addig

a szerencsétlen csúnya nő azon gondolkodik,

vajon hol van az ő álmai hercege?!


Vajon mekkora áldozat ez, van erről fogalmatok?!

Vagy csak a szátok jár! Ehelyett inkább össze kellene

tennetek a két kezeteket, hogy tőletek nem vette el

a jó Isten a szépség erejét, mert a szépség erő!


Pá!

2012. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!