Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akivel nincs meg az összhang,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nincs meg az összhang, abba már nem is lehet szerelmes az ember?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy ha pl.elmegyek bulizni,és sok helyes pasi odajön hozzám,de egyszerűen nem érzem a szikrát köztünk,csak tetszik mint pasi,és beszélgetni se tudunk miről,akkor belé már nem is lehetek szerelmes?Elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést,de remélem értitek:)

Vagy pl.én nem szeretek úgy ismerkedni,hogy na akkor ismerkedjünk,xy vagyok,xy éves..stb.,én azt szeretem amikor véletlenül,spontán történik meg.Pont ezek miatt még mindig nincs pasim,és annyira rossz:(

18/L


2012. febr. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a hülye!

bocs

2012. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a bulizó "helyes pasik" képezik a célcsoportot, akkor egyáltalán miért akarsz szerelmes lenni? Az ilyen helyeken nem a romantika az első.
2012. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A buliban, ha odamegy hozzád valaki az teljesen spontán dolog, szerintem.

Ha a filmeken látott megpillantom, és belémvág a villám érzésre vársz akkor vénlány fogsz maradni.

Isnerkedj normális srácokkal, akik kedvesek, szimpatikusak, elöbb utóbb egymásra fogtok valakivel találni.

2012. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakivel először találkozol, nem kell eldönteni, leszel-e belé szerelmes vagy nem. Nem is lehet ezt eldönteni.

Szeretni csak azt tudod, akit ismersz. Hiszen ha nem ismered, nem belé vagy szerelmes, hanem abba, amilyennek elképzelted az illetőt. Pedig nem biztos, hogy ő olyan, amilyennek te gondolod.


Vagyis: ha valaki odamegy hozzád, egy dolgot kell eldöntened csak: akarsz-e vele még találkozni, hogy jobban megismerd és esetleg megszeresd. Ha igen, akkor randiztok, és jó néhány első randin semmit nem kell eldöntened, csak annyit, hogy akarsz-e még egyszer találkozni vele, hogy még jobban megismerd.

2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,a bulit csak példának írtam,tisztába vagyok vele,hogy ott nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani,és a célcsoport sem a kigyúrt,bmw-s állatok..
2012. febr. 19. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezek nélkül nem megy, de nem para, én is ilyen vagyok :)
2012. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy neked mi a buli!
2012. febr. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!