Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexinek vagy taszítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexinek vagy taszítónak tartjátok azt, hogyha egy lánynak piercingje van a puncusában? 21/F

Figyelt kérdés
Én személy szerint a karikát taszítónak a gomb vagy pötty vagy mit tudom én, hogy hívják azt, szexinek.:)
2009. jún. 5. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azt a fajtát amelyik olyan patkó alakú, két gömbbel a végein és a csikló redőjére teszik. Egyben ez az egyetlen pearcing, ami tetszik.
2009. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se visszataszító, de nem is tetszik. Semleges. Viszont egészségügyileg meg élvezetileg mindenképp előnytelen. Sokszor olvastam már olyat, hogy ideget ért a pinyó, hiába gyógyult be, utána nem volt annyira (vagy egyáltalán nem) élvezhető az ottani izgatás...
2009. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig volt ilyen piercingem (banán alakú), nem volt olyan ffi, akinek ne tetszett volna. És egyáltalán nem volt a begyógyulással baj, gyakorlatilag, az első pillanattól kezdve panaszmentes és akciókész volt.
2009. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy le leszek pontozva :D

Szerintem visszataszító...

2009. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is visszataszító...
2009. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy orr-pearcing sokkal visszataszítóbb! El szoktam képzelni, hogy náthás az illető és amikor fújja ki az orrát, akkor a pearcing mellett spriccel ki a takony. Brrr... Az undorító, de a punciban a kis banán alakú, az szexi!
2009. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
visszataszító, brrrr
2009. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem undorító..
2009. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

18:43-as vagyok.

Szeretitek a taknyot, kedves lepontozók?

Undorítóak vagytok!

2009. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
nem spriccel ott ki semmi, te szerencsétlen. :)
2009. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!