Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a barátom exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom exével barátkozni?

Figyelt kérdés
A barátommal minden rendben köztünk. Az exével anno jóban maradtak de nem nagyon beszélnek már. Egyik nap viszont a lány rám írt facebookon. És nagyon aranyos, szimpatikus. El tudnám képzelni hogy jó barátok legyünk. Ez szerintetek probléma, és nem kéne, vagy egyátalán nem baj...? (Ja és a lánynak is van már azóta barátja.)
2012. febr. 20. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs evvel baj szerintem
2012. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

miért ne?

reméljük nem akarja visszacsábítani a pasidat,..

ez a divat a mai fiatalok körében, hogyha szakítanak is ugyanolyan jóba maradnak általában ..

2012. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát reméljük tényleg az és nem megjátssza magát. Hát azért a párod is kérdezd meg róla nem zavarja-e nem tudjuk milyen komoly volt a kapcsolatuk.
2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha vissza akarná csábítani akkor nem hiszem hogy lenne barátja, meg akkor miért barátkozna velem? :/ Persze nekem is megfordult a fejemben, de kétlem..
2012. febr. 20. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted mégis miért írt rád?Nem hiszem,hogy barátkozni akarja.

Vigyázz vele,és ne ossz meg vele titkokat szerintem...

2012. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
rosszat sejtek
2012. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
mit írt neked, vagy miért írt rád?? nekem kicsit gyanús
2012. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De akkor a barátommal foglalkozna nem velem, nem? :/

Egyébként vannak a lánnyal közös barátaink, de eddig még személyesen nem találkoztunk.

Hát ilyen szia miujság szerűen indult a beszélgetés, aztán elkeztünk csak úgy a suliról, meg ilyen hétköznapi dolgokról beszélgetni. Annyit említett esetleg hogy én vagyok az egyetlen akit nem ismer ebből a társaságból.

2012. febr. 20. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyél rosszmájú :) Ne gondolj bele hátsó szándékot szerintem. Annak még nincs itt az ideje. Egyenlőre csak barátkozni akar veled. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Ha a pasidat nem zavarja, hogy a volt nőjével barátkozol, akkor hajrá.



21F

2012. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Légy óvatos és semmit ne adj ki a kapcsolatotokról!!
2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!