Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátőmmal lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátőmmal lassan egy éve próbálkozunk. Neki mindig sikerül nincs olyan nap hogy ne élvezzem el, de én se panaszkodhatok mivel nekem órák hosszat csinál bármit. Mindent kipróbáltunk de nem tudok elélvezni. Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Lécci normális válaszokat:) egyépként részletesebben volt már ujjazás nyalás 69 szex stb......szoval tényleg minden
2012. febr. 20. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha masztizás közben egyedül el tudsz menni, akkor próbálj meg akkor is masztizni, amikor együtt vagytok. Besegithet a barátnöd is, igy össze tudtok mégjobban hangolódni, elöbb utóbb ugy is menni fog, hogy csak ö csinálja neked.
2012. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocsi én ugyértem barátommal bocsi félre irtam az Ó-t:) pasim van:O:D
2012. febr. 20. 23:10
 3/20 A kérdező kommentje:
de nem nagyon szeretném megbántani, mert lehet hogy ez neki szarulesne:(
2012. febr. 20. 23:11
 4/20 anonim ***** válasza:

Már semmin nem akadok ki :)


Egyébként ha a barátodról van szó akkor se tudok mást ajánlani, vezesd rá, hogy neked hogy a legjobb, hogy tudsz elmenni, ne szégyenlösködj, nyugodtan mutasd meg neki, hogy mit csináljon.

2012. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ha valakivel volt már ilyen lécci irja le hogy le hogy vezette rá a párját:) előre is köszönöm
2012. febr. 21. 17:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és azt mondták több nőgyógyász is,hogy én az a fajta vagyok aki nem tud elelvezni . 3 fajta van: csak csikló , csikló és punci és aki nem tud sehogy elelvezni. Lehet,hogy te is ilyen vagy, akkor csak szerelemmel sexelj mert úgy legalább elvezed. De lehet,hogy csiklora elvezel, akkor sex közben dorzsold.
2012. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan,hogy valaki nem tud elélvezni.

Valami miatt nem tudod magad elengedni,nem tudsz ellazuni vagy a partnered béna,tapasztalatlan.

2012. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy mit csináljon,irányítsd a kezét...
2012. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
de van ilyen...
2012. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a barátom tapasztalt és jol is csinálja nagyon élvezem,de végig nem megy.
2012. febr. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!