Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r*banc a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r*banc a mai tini lányok nagyrésze?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 22:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
mit értesz a "paraszt" szó alatt?
2012. febr. 20. 22:29
 12/22 anonim ***** válasza:

Tifa szerinted nekem nem esett le? :D

csak trollkodtam :P

2012. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek ribanc kell. Ez a legegyszerűbb út h a társaság középpontjába kerüljenek. Nálunk gimiben csak a ribancokat hívják házi bulikba, még a normálisabb fiúk is:/

Pedig ismerek igazán rendes szép lányokat, csak ugye azokért már meg kell küzdeni!

2012. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Mert így több "barátjuk" van, a fiúkat jobban érdeklik, és ez olyan menő meg cuksi meg láw és társai...

Ezért van nekem "csak" 2-3 barátnőm, és én ezért érdeklem a nálam idősebbeket, mivel a korombelieknek a tanga (!) mutogatása, illetve a push up melltartó kiládszódása a szinte köldökig kivágott pulcsi alól tetszik.

Szép estét! :D

2012. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

,,Azért, mert csak a ribancokat veszitek észre...ezért átalakulnak a normális csajok is."-Transzformersz? :D

Bocsi ezt nem hagyhattam ki. :D


Régebben is voltak szabadabb erkölcsökkel rendelkező lányok, csak titokban tartották a dolgokat. Én nem vagyok Isten, hogy ítélkezzek felettük, mert lehet később minta családanyák lesznek. Hozzáteszem, a fiúk se különbek, csak nekik valamiért elnézik.

2012. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Média.


És Kedves 13/14 22:29. Nekem minden vágyam egy "igazán rendes szép lány" akiért "meg kell küzdeni", márha a küzdés nem azt jelenti, hogy ő játsza az elérhetetlent, én meg közben verekedjek meg a 7 fejű sárkánnyal. Igen is van igény ilyen lányokra, csak egyszerűen vagy kevesen vannak, vagy nem vagyunk elég jóképűek nekik. ;)

2012. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez nem csak manapság van így...mikor én jártam általánosba(szerencsére jó gimibe kerültem után),akkor is rengeteg ribi volt az osztályomba,azt hitték,így lesznek menők és már 13-14 évesen részegen fetrengtek a földön,meg ilyenek.Ez a dolog nem ma kezdődött,esetleg csak jobban elszaporodtak ezek a csajok.Vannak azért normális lányok is,csak sokszor tényleg igaz az,hogy a srácok a kihívóbb csajokat látják meg előbb,ők pedig kihasználják ezt,míg a normális csajoknak kevés lesz az önbizalma emiatt.Ez van,ilyen a világ.Szerencsére boldog párkapcsolatban élek és tudom,hogy a páromat nem az agyatlan ribi csajoktól kell féltenem,szóval innentől felőlem mindenki azt kezd az életével,amit akar...ha valaki így akar "menő" lenni,csinálja...

22L

2012. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nincs itt sok ribanc,csak sokan úgy viselkednek,öltöznek,ribancnak mutatják magukat,de épp olyan nehéz megdugni őket mint egy normál csajt
2012. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert a mamájuk is ribanc, ezt látják.
2012. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%
sok a r*banc és akkor mivan baszus örülök neki legalább minden 7 végén más cumizza a farkamt ha nemlennének ilyen r*bancok nem is tudom mit kezdenék magammal szombat este :D
2012. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!