Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy volt az első csókod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt az első csókod? Félek megcsókolni egy lányt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

"tudod, még sosem csókolóztam... :D"

aztán megcsókoltam

2012. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az első csókom elég későn volt az átlaghoz képest. 18 múltam pár héttel. Elmentünk haverommal egy buliba, de nem ilyen halálra ivós bebaszós őrületbe, hanem egy privát buliba, tehát mondhatni nem voltunk sokan. Feltűnt, hogy egy lány mindig nézeget, és nekem is tetszett. Aztán ittunk egy kicsit, és utána ő csókolt meg. Először kicsit megijedtem, de aztán 1-2 perc alatt belejöttem :)
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
hosszú sztori, a lényeg, hogy 19 múltam, Prágában egy este a Múzeum lépcsőjén álltunk, ő magához húzott és megcsókolt ♥
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!