Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy ilyen test elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy ilyen test elfogadható számotokra?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja ,hogy elkezdtem kondizni és csinálom kőkeményen :)


[link]


Kérdésem még,hogy érdemes még fejleszteni ,izmosítani vagy elegendő ez egy átlagos vagy picit jobban kinéző lánynál?


Hozzáteszem,hogy nem szeretnék ilyen testépítő állat lenni.


Amúgy 187 cm magas vagyok


2012. febr. 21. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Te mindig a suliban pózolsz? :D
2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
63%
..te neharagudj de nem vagy te egy kicsit elájulva magadtól?..
2012. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3 hónapja ha még anorexiás voltál kb. akkor gratulálok a sok tömegnövelő méreg beszedéséhez. Neked nem tanították meg, hogy azt nem szabad rögtön alkalmazni?
2012. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a bajotok,tök kedves vagyok,nem nagyképű,egy kérdést tettem fel de sok értelmes választ nem kaptam,mindegy nem vitatkozom úgy sem lenne nagyon esélyem :)
2012. febr. 21. 22:12
 15/29 anonim ***** válasza:

Azért egy Truper vagy egy Hammerlin rendben van még manapság is. Nem a madaras tescoban kell venni. :)


Kérdező: Te is rendben vagy, csak így tovább! :)

2012. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elfogadható. Ha jó fej vagy és szimpatikus, akkor még egy kis háj sem zavaró, nem az a lényeg.

Mondjuk az én ízlésemnek már ez is picit sok, de lehet, hogy csak azért gondolom így, mert épp egy kicsit hájasabb fiúba vagyok szerelmes :D

2012. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
..sok minden ki lett törölve,,pedig vicces volt ugye kérdezö?..
2012. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Vicces nem,inkább bosszantó ,hogy egyesek vagy irigyek vagy szimplán suttyók.


Egy ilyen testért is nagyon sokat kell kűzdeni,szenvedni.

2012. febr. 21. 23:28
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha nem feszítesz be,fele ilyen izmos nem lennél.Szívesen megnéznék rólad egy laza képet is.Szerintem az jobban tetszene,(főleg ha vmi férfias, sármos pózban lennél),mint egy ilyen Bruce Lee-féle támadás előtt..
2012. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

# 13/19 tegnap 22:08


Mesélj már nekem a tömegnövelő mérgekről,mert nem ismerem őket,hátha tudsz segíteni.

Ha vaslamiről fingod sincs akkor nem beszélsz marhaságot.


24 testedzéssel foglalkozó pasi

2012. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!