Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzal össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzal össze egy fiúval facebookon, aki tetszik nekem, de nem ismerjük egymást, csak vannak közös ismerőseink?

Figyelt kérdés
Hogyha mondjuk ráírok, hogy szia, az olyan gagyi meg egyből levágja, hogy miért írok rá. És ez azért baj, mert először össze akarok vele barátkozni meg megismerni...Ti mit írnátok neki a helyemben?
2012. febr. 22. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
*barátkozzaK
2012. febr. 22. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:

szia xytol hallotam hogy jovagy eben meg ebben nem tudom hogy kell megcsinálni segítenél ?


csak tudmeg miben jo mihez ért és akkor már megvan a nyito kulcs az egészhez ha segit és utána még tudtok beszélgetni keres vele közös témát a többi meg ahogy alakul

2012. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírod a monogrammját? Hátha én vagyok, és tudok segíteni. Ezt most nem viccnek szántam. :)
2012. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rám nyáron úgy írtak rám hajnal 1körül,hogy nagyon unatkozik és reméli tudok rajta segíteni. aztán kiderült hogy egy hullámhosszon vagyunk és nagyon jót beszélgetünk.:D
2012. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is jó amit mondtak, hogy tudd meg hogy miben jó és kérj segítséget, vagy egy közös ismerősöddel próbáld megszervezni hogy találkozzatok valahogy
2012. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!