Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon jó barátságban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jó barátságban egy nő és egy férfi, általában mennyi az esélye, hogy szerelmespár lesznek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy éve elég jó barátságban vagyok egy egyetemi társammal. Mindig megosztjuk egymással ki mikor megy vizsgákra, hogyan tanul, hol tart, milyen lett a vizsga, vagy csak szimplán felhívjuk egymást, hogy mi újság van a másikkal.



Bár van némi kapocs köztünk, azt hiszem barátság, nem voltunk még együtt soha moziba vagy ilyesmi.


Lehet azt remélni, hogy barátok vagyunk és előbb-utóbb ez megváltozik?


Az ilyen kapcsolatok milyen százalékban válnak kapcsolattá? Pl 10 ilyen nő-férfi barátságból hány végződik szerelemmel, mit tapasztaltok?


Köszi!


2012. febr. 22. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
"barátságban van" bocs, kimaradt.
2012. febr. 22. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Az tőled is függ na meg a lánytól is nekem pl.: egyik ilyen barátságom sem végződött kapcsolattal de havernak 2-3 alkalommal is volt olyan hogy a barátnője lett az aki a csak a barátja volt tehát szerintem ez attól függ hogy milyen emberek vagytok és hogy viszonyultok egymáshoz...
2012. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd ezt hogy érted?


Ha kedveled a másikat, sok dolgot megosztottok egymással, akkor van valami vonzalom, nem? Akkor mi kell még?


Te mit láttál a "haver" esetében?

2012. febr. 22. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod én eléggé megszerettem azt a lányt akivel történt a dolog erre kijelenti hogy ő csak ázsiai srácokkal akar járni na itt eléggé dühös lettem szólhatott volna előbb is...
2012. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!