Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexről+egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexről+egyéb emberi kapcsolatokról képes beszélgetni az emberek 98%-a?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 03:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezekről nem tudok beszélgetni, mert nincs bennük részem. Más dolgokról tudok. Én a 2%-ba tartozom.
2012. febr. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Mert a szex sokáig tabut jelentett és most kezdik felfedezni az emberek a jelentőségét, és kezdik nem tabuként kezelni.

2. Mert nincs más témájuk csak az hogy milyen jót szexeltek, mert nem érdekli őket semmi más pl tudomány, művészet.

3. Mert az emberi kapcsolatok a lehető leérdekesebb téma. Mindenkit érdekel hogy ki mit csinált miért. Mert ebből sokat lehet tanulni (szerintem) mások viselkedéséből. De gondolom sokakat csak pletyka szinten érdekelnek a dolgok.

2012. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
maximum csak azok akikkel te beszélsz...
2012. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dolgoztam én is ilyen munkahelyen, ahol munkatársaim olyan sötétek voltak, h a szexen kívül másról nem tudtak beszélgetni egymással. Szerintem szánalmas az ilyen. Talán azért is beszélnek erről, mert úgy érzik ebben jártasak, vagy azért, mert máshoz nem értenek, másról nem tudnak beszélni.


F/29

2012. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én nagyon nem bírom az ilyen felszínes embereket,akik csak a szexről akarnak dumálni.Nem tudom erről mit lehet dumálni,azt csinálni kell nem beszélni róla.
2012. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igy van!

Az emberek 98% buta ember mivel más témában nem érzi magát otthon!

Engem is zavar ez!

Nem zavar ha olyan emberrel beszélgetünk róla aki közel áll hozzám!

De pl ha hétvégén összeülünk egy nagyobb baráti társasággal és kibeszélik hogy a héten ki hogy szexelt és 2-3 óraáig ez a téma ez elég zavaró!Én bele is pirulok ha erről kérdeznek!

Sajnos ilyen az emberiség!Ebbe bele kell törödni!

2012. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A politikát kihagytad :D


Amúgy azért, mert olyan dolgokról, amihez némi tanulás is kell, ész hiányában nem tudnak.

2012. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!