Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy majdnem vállig érő kissé gubancos raszta vagy egy kb 10+ centis, aranyosan kócos haj tetszik jobban egy férfin?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen hosszú, csak ne legyen raszta. Nem vagyok jamaikai.
2012. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

"Kedves" első válaszoló!


Általában azért növesztünk hosszú hajat, mert így érezzük jól magunkat. Szerinted a királyok, futballisták miért növesztenek/növesztettek hosszú hajat? Mert mind b*zeráns? Nem valószínű... Egyébként meg erre van pszichológiai válasz amit nem szándékozom ide leírni. Feltételezem te meg egy kis bili fejű f*szkalap vagy, aki a Justin Bieberszerű hajával azt hiszi hogy olyan különleges. Bújj el!:DDD

2012. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem igazán jön be egyik sem, talán a raszta kevésbé. DE mindkét esetben láttam olyat már, akinek kifejezetten jól állt (raszta lánynak is pl).
2012. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Őszinténszólva én hányok a rasztahajtól.Se nőn,se férfin ne legyen.10centis férfi haj pedig már hosszú,nem férfias.
2012. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszabb, kicsit kócos haj tetszik. De mi! Ne legyen má kócos! Bár ha jól áll neki a kóc, akkor miért ne :D

nekem a Kurt Cobain szerű nagyon tetszik (1ébként most február 20án volt a 45. szülinapja :D)

2012. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A raszta csak akkor néz jól ki, hogyha tényleg jól áll neki, illik hozzá. Egyébként nekem jobban tetszik az aranyos kb 10 centis haj :P (mint pl. Eric Saade haja :D)
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint odavagyok a raszta hajú fiúkért..:)
2012. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!