Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban kezdtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban kezdtétek leborotválni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán leborotváltátok/játok? Megbántátok hogy annyi idősen borotváltátok le először? Kort és nemet is írjatok!
2012. febr. 23. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hetedikes koromban,szóval olyan 13évesen.Fanszörzetem volt már kicsit,hónalj és láb még nem,de ettől függetlenül azokat is borotváltam:)

Aztán 16 évesen áttértem a gyantára és az epilátorral,mert nagyon megerősödött.

24N

2012. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyjából 19 éves voltam, mikor kiváncsisából leborotváltam. Mikor a barátommal kerülgettük egymást akkor megint elkezdtem, mert tetszeni akartam neki.

Aztán fertőzésem lett és ez miatt orvosi utasításra visszanövesztettem. Végül maradt a fanszőr.

Barátom szeret szőrösen meg fazonírozva is, így most maradt a szőr.

Csak ha nem kell mennem úszni, akkor borotválom néha.

22/L

2012. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hónalj- és lábszőrzetet nagyjából 12-13 éves koromban kezdtem el.

Fanszőrzetet pedig 15 évesen, középsuli 1. osztályában.

2012. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdett szőrösödni büszke voltam rá, örültem, hogy közeleg a felnőtt kor. Utánna úgymaradt. A páromnak nagyon tetszik, undorodik a kopasz p.nciktól. Nincs nagyra nőve erősen göndör és fekete. Szerinte kár lenne levágni. 32/L.
2012. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12,13 éves korom óta borotválom.

21/n

2012. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A karomat, a hónaljamat és a lábamat kb. 11 éves koromban. A fanszőrzetem kb. 13 évesen.
2012. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. febr. 23. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 36 évesen kezdtem borotválni magam mindenhol.

42/F

2012. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!