Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek, megelégszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek, megelégszetek azzal, ha a pasitok hasa "csak" olyan (nem bordás), mint az alábbi képeken láthatók? Csak őszintén, csak őszintén. (életkort is, ha lehet)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 23. 20:51
1 2
 1/20 lizzi77 ***** válasza:
Nyami
2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezek tökéletes hasak, a legtöbb pasinak nincs ilyen hasa, mivel a férfiak 60%-a 20 felett el van hízva.
2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Én meg a 100 kg körülieket tartom pasinak,akinek még pocakja is van.Tudom ciki,de ez van.

Ezektől a nyámnyiláktól ideges leszek.

2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem sosem lesz ilyen hasam, mert nem érdekel. Elég gáz, ha valakinek itt kezdődik az igényesség, és ami ennél kevésbé izmos, az már nem jó... Nekem se csak a feszes mellű, kihívóan kerek fenekű nádszálvékony csajok kellenek.

Az ilyen hasnál fontosabb maga a jó kondíció. Láttam én már ilyen hasú fickót (osztálytársam), aki alig bírt felmenni a Gellért-hegyre, végig nyafogott, hogy jajj de meredek.

2012. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Én szeretem a sportos pasikat. Mással is szóba állok attól még, de a sportos testűek tetszenek a legjobban. De őszintén megvallva a 90% vagy girnyó vagy kövér, ilyen nem nagyon van...

20L

2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én az ilyen, és az ennél vékonyabb fiúkat kedvelem. Nekem például nem tetszik a kockás has, csak annyi kell, hogy adjon magára a fiú, látsszon, hogy dolgozott a testével, de nem kellenek se nagy karok, se semmi. Nem szeretem a nagyon izmos fiúkat.
2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon szép hasak, pasik többsége csak szeretne ilyet, nem baj, nem kockásabb. Különösen szexi, ha picit kilóg a boxer :))
2012. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én bármikor letekerek 120 km-t kerékpárral, s mégis van egy kis pocak. Tele a hócipőm a divatos irányzatokkal. Még hogy pl.borotváljam a mellkasom? Na azt lesheti bárki is.
2012. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez az, egyetértek, így tovább!
2012. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sztem ezek igen vékonykák.Nekem az tetszik,ha van egy kis pocakja a pasinak,mert akkor van mihez hozzábújnom.:D

17/L

2012. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!