Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szabad nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabad nyilvános helyen (pl. : iskolában) csókolózni?

Figyelt kérdés

A párommal csókolóztunk az iskolában,erre erélyesen ránkszólt egy tanár (persze nem hagytuk szó nélkül).Pedig már mindketten felnőttek vagyunk (ő 22,én 20)...Ja és nem volt semmi durvulás,csak összeölelkeztünk és megcsókoltuk egymást.


Miért zavar az egyeseket,ha két ember boldog együtt,szeretik egymást és ezt ki is mutatják??Ha meg nem tetszik valakinek,akkor ne nézzen oda.


Engem speciel jó érzéssel tölt el,ha boldog,szerelmes párokat látok.Inkább ez legyen,minthogy gyűlölködjenek és veszekedjenek az emberek...


2012. febr. 24. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

me' irigyek

én is az vagyok xD

2012. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert nem illik ilyet nyilvános helyen. Ez legalább annyira bunkóságnak számít, mint az, pl hogy nem köszönsz. Ne kérdezd miért, ez van és kész.
2012. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én például nem szeretek mások előtt csókolózni, de egy ártatlan csókban semmi rosszat nem látok.

vannak konzervatív felfogású emberek, akiknek egy csók is durva, az is lehet, hogy irigy, mert neki régen véget ért a boldog szerelmes idő..

2012. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó,de nem találkozunk olyan sűrűn,így muszáj kihasználni minden alkalmat.És annyira imádjuk egymást,hogy nem bírjuk visszafogni magunkat,muszáj megszeretgetni egymást! :)
2012. febr. 24. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
vonuljatok félre valahová, és akkor senkinek nem lehet kifogása, mert tényleg csak az látja, aki akarja :)
2012. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Tudod, ha felnőtt vagy és annak is érzed magad, akkor próbáld meg kordában tartani magad. Csak egy jó tanács. Egy felsőoktatási intézményben meg pláne viselkedjetek magatokkal, nem segédmunkások vagytok, meg nem állatok.
2012. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6:


Ki mondta neked,hogy felsőoktatásban tanulunk(ott biztosan nem szólnának ilyenért)??És mi ez a lekezelő hangnem?Egyébként nem is akarjuk visszafogni magunkat.Akinek nem tetszik,ne nézzen ránk.Max ezek után jobban elbújunk.

2012. febr. 24. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

és ha a felsõoktatatásban elcsattan egy csók?

akkor mivan? nem embert öltek és attól hogy kimutatják érzelmeiket nem lesznek olyanok mint a legtöbb befásult prüd ember aki naphoszat zaklatja a többi boldog embert

imádom ha egy felnõtt ember igy is tud iselkedni

én támogatlak titeket! ne érdekeljen senki más

2012. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8:


Köszönjük!Bárcsak több ilyen ember lenne!

2012. febr. 24. 14:58
 10/12 Pj0tr ***** válasza:
88%

Bírom az ilyen kérdezőket. Feltesz egy kérdést és van benne egy kép, hogy milyen legyen a válasz. Aki szerinte jól felel, annak köszöngeti meg elmondja, hogy milyen jó arc, aki esetleg ellentmond, az meg csak egy sunyi dög...

Egyébként nem mindegy milyen az az ártatlan csók! Mondjuk a te hozzáállásoddal akár le s tolhattok egy gyors numerát a folyosón, hiszen aki nem akarja látni nem néz oda, ha pedig esetleg beszól akkor egy szemét köcsög... Van benne logika.

Nem mindenki irigy, akit zavarnak az érzelmek eme túlcsordulása. Csak mindenkinek máshol van a határ. Ezen nincs mit megideologizálni. Nem kortól vagy maradiságtól függ.

2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!