Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok tegyük fel hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tegyük fel hogy egy nyári napon ültök egy padon papucsban. Oda menne hozzátok egy fiú (tegyük fel hogy bejön nektek), és felajánlaná hogy megmasszírozná a lábatokat. Mit mit szolnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Pont az előbb olvastam ezt,az egyik kérdés válaszánál,hogy fiú ezt megcsinálta,és neki bejött.Így kíváncsi lettem rá.Korotokat is írhatnátok.
2012. febr. 24. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én hülyén érezném magam, nem hagynám

egy idegentől elég fura lenne

21l

2012. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném őt... Egy idegen ne akarja a lábikóm masszírozni!
2012. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jah, 20L
2012. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus lenne az illető, akkor kinevetném és odadugnám a lábam, hogy csak hajrá. :) Ha kevésbé szimpatikus, akkor megköszönöm és elutasítom.
2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel a lábamon nagyon csikis vagyok,elutasítanám az ajánlatot,de a kérdésben egy olyan személyről beszélünk,aki be is jön.Ha nem is jönne be-mert a külső nem sokat árul el-azért felmérném magamnak,nem-e perverz,nem-e egy tuskó és nem-e csak az öltözőig akar cipelni egy körre.Ha átment a próbán,azt mondanám,hogy masszírozás helyett üljön le mellém beszélgetni. Avval többre mennénk,mintha végigröhögöm a masszírozást és esetleg rúgok egyet egy pillanatban és fejbe rúgom. :D 17/L
2012. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
én papucsnak tartanám az illetőt,talán kihasználnám.
2012. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti meglepődnék, akár bejön, akár nem. :D

Tegyük fel iszonyúan bejön, megkérdezném, miért akarja megmasszírozni, vagy ez így hogy meg hány méter? :D

Csak úgy igent nem mondanék. :D

20L

2012. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem ez elég béna közeledés lenne.

én tuti nem engedném neki,ha bejönne ketyósnak tartanám,ha meg nem tetszik,azért nem engedném.:D

ilyen dumával azért nem csajoznak,mert ez nem bejövős!:D

20L

2012. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!