Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy látásból ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy látásból ismert csaj ír nektem myvipen egy körlevelet, hogy új msnje van, aki akarja, vegye fel, akkor felvennétek (ha tetszik a csaj)?

Figyelt kérdés

úgy értem, ha myvipen az ismerősei között vagy, és úgy ír küld neked is egy körlevelet (amit minden ismije megkap


16/L (kort is írjatok pls:D)


2009. jún. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
K. unalmas ez az msn/vip/iwiw. Ha tetszik valaki, akkor élőben kommunikálj vele. Ez nem gépi téma. Amúgy meg értelmetlen a kérdésed vagy legalábbis egy kutató kell hozzá, hogy megfejtse.
2009. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az msn-em már így is tele van a sok olyannak, akikkel nem is akarok beszélni, csak rámír, hogy szia mizu... Nem kell több, szóval én nem... 20/F
2009. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia ha teccik és nincs barátja akkor felvenném leszami lesz bár már nekem is elegem van az msnből :/ 20é fiu
2009. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én csak neten tudok kapcsolatot teremteni vele, mert élőben már nem találkozunk... :(:(
2009. jún. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!