Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra mitől lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mitől lesz egy fiú "izgalmas"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokszor láttam már azt írva, hogy unalmas volt a fiú, ezért szakított vele a lány. De mitől lesz nem unalmas?


- hogy kiismerhetetlen, elérhetetlen, néha eltűnik, azt se tudod hol van?


- vagy hogy néha csinál meglepetésként vacsorát, vagy egyéb random közös tevékenységet talál ki?


- esetleg hogy elvisz nyaralni, komolyabb étterembe vacsorázni, és sok minden megvesz neked?


2012. febr. 25. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fenti opciók közül a 2.
2012. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

akkor én egy nagyon unalmas pasi vagyok mert imádom a random szót ...

random

hm random

RANDOM de szép is

2012. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:D Nagyon sz.r.
2012. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően nálam akkor jó a srác, ha a ház körüli teendőket tudja. Egyedül tud villanykörtét cserélni, szokott barkácsolni (értelmes használati tárgyakat), ilyesmik. Néha hoz virágot. Ha eltűnik, akkor féltékeny leszek, elmúlik a bizalmam, tehát az tuti rossz. A fölösleges holmikra való költéstől szintén ideges leszek.
2012. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Havi 1X meglep mindig más dologgal,pl. ad masszázst,beköti a szemem és levisz valahova,készít nekem forró fürdőt.

Néha főz/süt helyettem/nekem.:)

Fantáziadús,ne teljen ugyanolyan hangulatban minden nap.

2012. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Úgy kb. 20 centitől... :-)
2012. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Igazából a 3., ezenkívül pedig még attól, ha jól néz ki, nagy farka van és bunkó.
2012. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Na, az utolsót tuti, hogy egy frusztrált pasi írta! :)
2012. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak közül a második. Az nem csak izgalmas, hanem nagyon romantikus is...:)
2012. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalataim szerint inkább az első vagy a harmadik típusra szokták ezt mondani. A másodikra meg nem unalmast, hanem inkább túl érzelmest, langyost, nem tekintik férfiasnak.
2012. febr. 25. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!