Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! :Mit szerettek legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! :Mit szerettek legjobban egy csajban, és mitől jó csaj, egy csaj?

Figyelt kérdés
Itt nem csak a külsőségre gondolok....de a külsőről is írhattok!!!Előre is köszi!
2009. jún. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Legyen vidam,komunikativ,legyen jo a kozerzete,de ne legyen vigyori.Az jo ha inteligens es gyorsan vag az agya(nem arra celzok hogy legyen jotanulo).A kulsorol csak annyit hogy nem szeretem ha oregebnek akar kinezni mint amennyi(szeretem a kislanyos stilust :P).

Remelem segitettem

2009. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm sokat segítettél!
2009. jún. 6. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányos stílust én is szeretem, a legtöbb haverommal együtt úgy gondoljuk, hogy a "természetes" lányok a legszebbek, akik nem festik a hajukat, nem csöpög róluk a smink, nem akarnak mindenáron "dögös macát" csinálni magukból, persze azért szépen, ízlésesen, csinosan öltöznek, de nem qrvásan. Egy hosszú vagy éppen térdig érő szoknya sokszor izgatóbb nekünk, mint egy 5 cm-es bugyimutogató miniszoknya, amiben legfeljebb a 4-esre ajánlatos kiállni. De tényleg.
2009. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó csaj nem veszekszik minden apróságért, nem nyafog folyton, ha valami baja van, akkor közli, nem pedig hisztizik amiatt, hogy nem találják ki a gondolatait. A jó csak ki meri fejezni a vágyait és igényeit, és mer arra törekedni, hogy jól érezze magát. Ha érdekli valami, akkor megkérdezi, ha mondani akar valamit, akkor mondja (nem pedig magában tartja a kérdést, és az ellenkezőjét mondja annak, amit mondani akar, utána meg sír a barátnőjének, hogy az érzéketlen pasija nem gondolatolvasó). A jó csajt nem csak az vezérli az életben, hogy "jaj, mit szólnak a rokonok" és "mit szól a szomszéd", meg mit hogyan illik és mit hogyan szokás, hanem fontosabb neki a saját (és a barátja) boldogsága. A jó csaj képes elfoglalni magát és képes érdekes dolgokat valamint élvezeteket találni az életben, így nincs rászorulva arra, hogy az egyetlen "kaland" számára az életben a mások manipulálása, egymásnak ugrasztása, a pletykálkodás, irigykedés és panaszkodás stb. legyen. Ha mindezektől a hibáktól mentes egy nő, akkor kincset ér.
2009. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!!!Aranyosak vagytok!!!Sokat segítettetek!
2009. jún. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!