Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha kiírnak ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha kiírnak ide szexuális témában kérdéseket a 13-15éves korosztály, és az idősebbek meg megválaszolják, tanácsot adnak, azzal egyből úgy reagálnak, hogy lepontoznak..

Figyelt kérdés

Miért van az, ha kiírnak ide szexuális témában kérdéseket a 13-15éves korosztály, és az idősebbek meg megválaszolják, tanácsot adnak, azzal egyből úgy reagálnak, hogy lepontoznak csak mert nem vagy velük egy véleményen, és csak mert te tapasztaltabb vagy és megmondod neki a saját gondolataid, hogy te hogyan cselekedtél anno és mit tanultál belőle, akkor egyből le vagy hurrogva...és ha erre meg azt mondod neki, hogy ennyi ésszel ne is szexelj ha nem bírod elfogadni egy idősebb tanácsát,még jobban ellened szegül..kérdezem én, ez lenne a mai fiatalság? a jövő nemzedéke? ez? akik nem hajlandóak elhinni hogy még annyi minden vár rájuk az életben és mi csak jót akarunk nekik?? ennyi erővel tényleg ne szexeljenek mert ahhoz sincs eszük...nektek mi a véleményetek? várom a fiatal és idősebb korosztály véleményét is


20/L


2009. jún. 6. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát a számból vetted ki a szót. :)

pont most gondoltam arra, hogy de sok hülye van!!!-persze minden témakörre értem-

legalább ha az anyjukkal nem merik megbeszélni a dolgaikat, akkor ne hurrogjanak le olyanokat, akik már túl vannak 1-2 dolgon .



22/l.

2009. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pontosan...és ilyenkor mindig az van bennem hogy az ilyen emberek meg sem érdemlik, hogy valaki tanácsot osszon nekik...sokszor itt összevissza oltalmazzák a szegény kis 13-15éveseket h jaj szegények nincsenek felvilágosítva...idejövünk PRÓBÁLUNK SEGÍTENI nekik, mert átéltünk pár dolgot..erre számba se veszik -.-' .... érdekelne az ilyen 13-15évesek véleménye is, de szerintem ilyenkor elkussolnak -.-'
2009. jún. 6. 23:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

késő van :)

már 8-kor alszanak :) :)

majd holnap délután nézd meg, talán írnak rá vmi értelmeset



előző.

2009. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valamennyire beletartozom ebbe a korosztályba, 16 éves vagyok. Teljesen egyetértek veled, nem akarom játszani a szentet, nem vagyok szűz, de nem azért, mert gondoltam egyet egy buliban, és lefeküdtem valami jöttmenttel. A szüleim is tudtak a dologról, kellően fel voltam világosítva, és nem bántam meg, szóval teljesen jó emlék az egész, szóval ha lehurrogást olvasok, nem veszem magamra, mert nem érzem bűnnek ezt, nem úgy történt, mint az ide írógató p*csákkal. De: sajnos a felnőttek többsége nagyon bántó, lekezelő hangon ír, ami rosszulesik a fiatalok normális(abb) rétegének, kevés az az ember, aki szépen tudja kifejezni azt, hogy mi erről a véleménye. Nekem is hányingerem támad, amikor látom, hogy a 14 éves lány arról áradozik a hozzászólásában, hogy mennyire jó az orális szex, de a felnőttek, akik válaszolnak, először lehiggadhatnának, tényleg bosszantó, de ez a fajta kifakadás sok más embernek is sértő lehet. Én ezt veszem észre, remélem valamennyire bemutattam az egyik oldal álláspontját. :)
2009. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A 13-15 éves korosztálynak szerintem nem kellene ide válaszolgatnia. Általában, ha egy fiatal tesz fel kérdést, akkor aki nem ért egyet, vagy őszintén, kertelés nélkül fogalmaz az szinte biztos, hogy vagy lehurrogják, vagy leszavazzák. Ez egyrészt a csordaszellem miatt van, másrészt amiatt, hogy az emberek nem mindig képesek elfogadni az igazságot, legfeljebb ha díszesen van csomagolva.
2009. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

00:08


Figyeld meg, hogy ha egy kulturált, igényesen megfogalmazott kérdést olvasol ( feltehetőleg olyat ami metnes a bugyuta "wok", "lex" meg "naon" szavaktól) mennyivel több értelmes hozzászólás fog érkezni, mint arra amit mondjuk egy 14 éves tinilány írt aki úgy kezdett neki a szexuális életnek, hogy fingja nincs arról, hogy attól terhes lehet-e, hogy előtte a bátyja a medencébe élvezett vagy, hogy lenyelte a barátja spermáját.

2009. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük, hogy ezt már te is belátod 16 évesen, (és bár így is túl korán kezdve a dolgokat, de talán mégis érettebb gondolkodásmóddal) hogy azért egy

takony kis 13-14 évesnek nem is szabadba szexuális életet élni, hisz agyilag is totál éretlen a dologra, és rengeteg hülye sztoriba belekeverednek, amikbe nem kéne.

Terhességről, betegségekről nem is beszélve.


Ebben a korban még csak tanulják a biológiát, történelmet, matekot, ja meg nem utolsó sorban a magyart, hisz sokszor még leírni sem tudják, amit kérdezni akarnak!


Na most ugyanezt egy FELNŐTT, még jobban látja, és bár sok 15-16-17 éves annak gondolja magát, de még ebben a korosztályban is rengeteg az erre éretlen gyerek, aki viszont nem akar lemaradni az 1-2 korábban érő társától, és a még idősebbektől és játszák a papás-mamást, ha kell ha nem.

És ezeknek a gyerekeknek, akik így kezdik, totál ELFERDÜL a gondolkodásuk az egész párkapcsolatról, a szexualitásról, annak helyéről, szerepéről, kiüresedik nekik puszta koituszokra, szopásokra, stb.

Nem tudják meg mi az a szeretkezés sohasem, mert mást tanulnak meg helyette, berögződnek a korábbi élmények!, és ez a kiüresedett, elértéktelenedett, sportként űzött szex, főleg sokadik partner után, egyáltalán nem lesz képes összetartani egy párt egy komoly kapcsolatban, vagy egy házasságban, ahol szükség lenne rá.

És ebből már most is sok gond van, de még több lesz a jövőben. A párok nem is értik, hogy miért, de félrek.nak, megcsalnak, nem elégszenek meg és nem lesznek boldogok a párjukkal.

Hiába lesznek "szabadok" (ez csak szexuális szabadosság), de sokkal inkább boldogtalanok lesznek!

2009. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs! Az alapkérdésed az volt, hogy miért van ez???


Mert az utóbbi 20 évben folyamatosan züllő társadalomban élünk! Ezelőtt még fontos volt az erkölcs, tisztesség, becsület, hazaszeretet, a tudás! Ma ezek már nem értékek.

Korábban rend volt. Ma amerikából beáramló, fogyasztókat létrehozó, embereket butító gépezetek irányítják a társadalmat, amiben már nincs gerinc sem.

Hozzáteszem. A mai fiatalságot (14-20 évesek) azok a felnőttek nevelik, akiket a kommunista rezsim nevelt fel, a már jócskán lebutított tanítói-tanári karaival, a sokszor képmutató álközösségeivel.

A mi szüleinket még a háború előtt született és nevelkedett nemzedék nevelte jobbára becsületesre, gerincesre, tisztességesre, munkaszeretőre (ők nem lusták)

és az erkölcsi normákra, szüleink közül még nagyon sok aki első és egyetlen szerelmét vette el és azzal él.


Szal azért ilyenek, mert senki nem neveli őket, vagyis csak a tv, és nem kapnak pár jó nagy pofont, amikor meg mernek ilyen dolgokat tenni. Otthon sem fogadnak szót, nem dolgoznak, nem segítenek, nincsenek kényszerítve semmire. Ezért nem is figyelnek oda az idősebbek szavára.

2009. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

01:04:


Persze, ezt észrevettem, de azért ott is előfordul az, hogy valaki nekiáll meglehetősen sértő hangnemben választ írni, vitát szítani. Legalább akkor egy viszonylag értelmes kérdésre kellene normális köntösbe csomagolt választ adniuk. Mert igazuk van, de mindenki volt kamasz, gondoljanak vissza a felnőttek, hogy akármennyire is szigorúan voltak nevelve, nem hiszem, hogy annyira megfogadták a tanácsot, ha a hangnem lázadásra adott okot. Egy értelmesen gondolkodó fiatalnak is rosszul tud esni, ha leszólják.

2009. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert mindegyik azt hiszi, hogy érettebb a koránál, és ő teljesen jól tudja, csak megerősítést vár, meg hogy bólogassunk, hogy igen jól gondolja. Az meg teljesen elfogadhatatlan, hogy ne legyen igaza:D

De szerintem a fiatalok mindig is ilyenek lesznek.

18/l

2009. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!