Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! (na meg fiúk:d) értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! (na meg fiúk:d) értem hogy a mellkas szőr elmegy. (nem az őserdő) de bimbókörül is oké?

Figyelt kérdés
Bimbóm körül hosszú...2 akár 3centis is.. nekem nemtetszik.. szerintetek? kor+nemet írjatok:)
2012. febr. 26. 10:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
mellkas marad.. a bimbóm körüli szőrről van szó..hosszú,kunkori..xd
2012. febr. 26. 11:06
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
: D Nem hiszem, hogy ez miatt egy tök helyes fiúból kiszeretnék. Azaz, aki most tetszik fiú, szőrős lenne a mellkasa és ott is ahol neked, szerintem szexynek tartanám, de biztos nem mondanám, hogy fúj. =) Rajtad nem képzelem el, de ha rajta kell elképzelnem akkor :) Tök férfias lehet:)
2012. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A szőrös mellkas férfias.

De az ilyen mellbimbó körüli kevés szőr, szigetszerűen nem valami szép látvány és nem is férfias.

A csupasz mellkast sem szeretem.

Inkább legyen több szőröd, mint semmi vagy ilyen bimbó körüli pamacsok. Az nem szép.

Persze a férfi is sokat számít, akin a szőr van. Ha jóképű, akkor még jobban bejön a szőrös.

A borotvált vagy természetesen csupasz férfiatlan.


22/L

2012. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szóval bimbó körül szedjem ki teljesen? a holdba?:)
2012. febr. 26. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor szedd ki ha mashol csupasz vagy!! Ha amugy a mellkasod szoros akkor ki ne szedd, hogy egy luk legyen ott!! Akkor inkabb maradjon, az ugy nem gaz! Kuldj kepet aztan majd megallapitom!:D
2012. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 szösszikehh ***** válasza:
6%
kinek mi jön be. van akinek testszik van akinek nem
2012. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
2012. márc. 2. 18:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem. :D
2012. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!