Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a legszebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a legszebb nő és a legjóképűbb/legsármosabb pasi a sztárvilágból? (magyar, külföldi)

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]


Laura Prepon vörösként

2012. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nekem Jon Bon Jovi az örök kedvenc... 
2012. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Eva Longoria-t döngetném egész nap annyira jó nő! Persze álmodik a nyomor!
2012. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Selena Gomez. Itthonról Kiss Ramóna.
2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez a csaj játszik az "Azok a 70es évek show"ban ugye? :) nem is rossz csak sztem olyan nagydarab :)

Amúgy Salma Hayek szerintetek milyen? persze ő már nem mai csirke :)

[link]

2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ő az. Imádom a mimikáját, meg a szemeit :D
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem Johnny Depp.
2012. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Magyarok közül nem tartok senkit nagyon sztárnak, de aki szerintem jó pasi és ismert, az Madaras Norbi. Őt biza nem rúgnám ki az ágyamból. Aki még nagyon megfog, az Adorjáni Bálint. Magyar nők közül... hmm, szerintem sok szép nő van, nem csak ismertek közül, de pl Dobó Kata kifejezetten szép, Gubás Gabi gyönyörű, és Hámori Gabi is nagyon édes. :)

Külföldi nő: az a lány, aki az Eredetben játszik, Ellen Page, Natalie Portman, Alyssa Milano...

Külföldi férfi közül pedig zabálni tudnám Sean Farist, George Clooneyt, Ralph Fiennest, Keanu Reevest... és még sok mindenkit. :)

2012. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
36%

Külföldiek nők közül egyértelműen Kenza Zouiten a legszebb. Második helyre Selena Gomezt vagy Jessica Alba-t helyezném. Harmadik helyért pedig nálam Nina Dobrev és Shay Mitchell verseng :)


Magyar nők közül Dukai Regina, Palvin Barbara, Ördög Nóra.


Külföldi férfi: 1. ashton kutcher, 2. Ryan Phillippe


Magyar férfi: Ezzel én is így vagyok, hogy a sztárvilágban nem találok, az utcán viszont annál többet látok :):)

2012. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Az én TOP 3-asom:


1. Emma Watson

[link]


2. Natalie Portman

[link]


3. Gwyneth Paltrow

[link]

2012. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!