Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán hatna ezt mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán hatna ezt mondani a lánynak, főleg ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Van egy lány iskolából ismerem, ő 15-16 én 21 vagyok. Októberben felvette velem a kapcsolatot, jól elbeszélgettünk, de tudtam mi a célja ezzel. Én kb. 2 hétre rá elmondtam neki, hogy komoly kapcsolat nem lesz köztünk egyelőre, túl fiatal lenne hozzám.


Ettől eldurrant az agya egy pár hétig, aztán megnyugodott. Most annyi van csak, hogyha találkozunk ő mosolyog, köszön, én is köszönök neki, és ennyi.


Viszont a csaj elég jól néz ki szerintem. És nem véletlenül mondtam azt, hogy "komoly" nem lesz köztünk.


Szóval szerintetek hogy hatna, ha ennyi idő után felhoznám, és azt mondanám neki, hogy:


"lehet, hogy furcsának tűnik ennyi idő után, de én azt mondtam, hogy komoly kapcsolatot nem tudok elképzelni közöttünk, viszont másfajtát igen, már ha érted mire gondolok. Testiség, szex, hasonlók"


Ez így nem nyers egy kicsit? Egy 20 évesnek elmondanám így ezt, de fogalmam sincs, hogy egy 15-16 éves ezt hogyan reagálja le.


2012. febr. 27. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem meglepődne kicsit nagyon
2012. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Még nagyon régen kérdeztem erről a témáról itt. Akkor azt írták, hogy ne használjam ki, ha nem akarok komolyat vele, csak testiséget, akkor mondjam meg neki, és ne hülyítsem.


Hát az biztos, hogy akkor célszerűbb lett volna, de ez a helyzet.

2012. febr. 27. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdeznél ilyet, a t.k.d bánná.
2012. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D


Na hát ha ez ennyire megbotránkoztató, akkor lehet tényleg megkérdem. Szeretek meglepetést okozni, még ha rossz értelemben is.


Egyébként meg a kiscsajon látszik, hogy nagyon odavan értem. De mint írtam, nem akarok összejönni vele, mert szerintem rosszul venné ki magát a környezetemben, hogy ilyen fiatal lánnyal járok.

2012. febr. 27. 15:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Jóvan mindegy, kicsit máshogy fogalmazva megírtam neki, majd meglátjuk mi lesz.
2012. febr. 27. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, nehogy odaállj elé ezzel a szöveggel! Már bocs, de szerintem egy huszonéves felnőttől ez hülyén hangzik, ha a csaj még kiskorú! Ha még 17-18 lenne akkor talán, de ez így egy kicsit fura...ennyi idő után felesleges lenne mondani, már biztos talált másik szerelmet. Bocsi a pesszimista válaszért, de ehhez ez a véleményem, akárhogy is nézem :S
2012. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok, hát majd megírom a végeredményt.


De mint mondtam, a többség (a régi kérdésre jött vagy 20 válasz) azt mondta, hogy mondjam el. És én is úgy éreztem, hogy elmondom inkább.


És én nem szoktam balettozva hányni a rizsát, ha valakit randira hívok, vagy bevallom, hogy tetszik, akkor sem szoktam ilyen mézes-mázos, csöpögős, nyáladzós körítést tenni köré, csakis egyenes beszéd.


A csaj meg eldönti, hogy mit akar, és ennyi.

2012. febr. 27. 15:39
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy én jobban meglepődtem, mint ő. Annyit írt, hogy:


Sziia ...nekem jóó én benne vagyok :)

2012. febr. 27. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Te pedomaci :D
2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát gratula!
2012. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!