Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hol és hogyan vásároltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hol és hogyan vásároltok óvszert, hogy ne legyetek zavarban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
koton automata tescoban wcn? Senki se latja... Najo hatha...
2012. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Simán nagyobb üzletben. A kosár aljába teszem, a futószalagon sem teszem a kupac tetejére. A pénztáros pedig egy nap ezerötszáznegyvenhárom ilyen izét megfogdos, egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy ki veszi meg.

Egyszer vettem patikában. Na az ciki volt!!! Azt nem ajánlom... mert ott általában nincs nagy zaj, többen vannak, és kérni kell a patikustól. Hát ha még vissza is kérdez.... ááááá

2012. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én bemegyek egy boltba aztán megveszem...kit érdekel más ;)
2012. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bemegyek a DM-be, általában kevesen vannak. Egy jó öt percet válogatok. Csak kotont veszek, lehetőleg nem egy dobozt. Aztán odasétálok a pénztárhoz és kedvesen mosolygok. Az ilyen savanyú-megkeseredett eladókat eszi a fene, a fiatalabbak viszont még nálam is kedvesebben mosolyognak vissza. XD

Én halál komolyan így szoktam!

20f

2012. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De miért kell szégyelni? Én büszkén megveszem az óvszert. Mert egy nagyon fontos dolog.
2012. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Természetesen az érdekel,hogy aki zavarba jön,ha mások látják,hogy ilyesmit vesz, az érdekel. Aki nem ilyen, arra értelem szerűen nem vonatkozik ez a kérdés.
2012. febr. 28. 08:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ciki gumit venni az inkább Marok Marcsával játszon, ne lányokkal...
2012. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendelhetsz interneten is.
2012. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ciki?
2012. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leveszem a polcról, kifizetem a pénztárnál ... és kész.
2012. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!