Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csomót érzek a csiklómban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magdika77 kérdése:

Csomót érzek a csiklómban és nagyon fáj. Meg van duzzadva mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl lett hajszolva ;)
2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hasonló jókat neked is!
2012. febr. 28. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 09:33


mivel nem adtál konkrétumot nem tudok mást írni. Ez olyan, mintha elmennél egy orvoshoz, hogy folyik az orrod. Kicsit konkrétabban leírnád, hogy mit csináltál, mióta fáj, stb stb...

2012. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Két napja fáj. Úgy éreztem mintha szúrna először, aztán folyamatosan fáj. Tegnap este fürdéskor vettem észre, hogy dagadt, és ha törlöm akkor nagyon fáj. És nem lett túl hajszolva. Nem is ütöttem meg.
2012. febr. 28. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörrel. A duzzanatnak van közepe? Nem lehet,hogy pattanás vagy kelés esetleg?
2012. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pattanás nem lehet, sem kelés mert azok mindegyike egy faggyumirigy begyulladása. A csiklon pedig nincsenek faggyumirigyek. Tényleg az lenne a legfontosabb, ha tükör fölé guggolnál és szépen megnéznéd magadnak.Amit látsz, inkább üziben meséld el.
2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább menny el orvoshoz...
2012. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Begyulladt valamitől. Menj orvoshoz, ad rá kenceficét.
2012. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. :/ szerintem ne szórakozd el a dolgot, hátha elmúlik magától, nem éri meg.
2012. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!