Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy halottba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy halottba. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy srácba. . gyönyörű szép csillogó kék szemei vannak(voltak). . szőke haja. . belsőleg, külsőleg egyszerűen tökéletes. . teljesen eltudtam veszni a tekintetében. . rá pár hétre megtudtam, hogy meghalt. . felakasztotta magát, és másnap meghalt a kórházban. . :'(( én meg őrült mód belezúgtam, úgy mint még senkibe sem a kósza 15 évem alatt. . hetek óta az ő képeit nézegetem. . egyszerűen nembírom felfogni, hogy nincs többet, hogy vége. . annyira fáj. . :(( nemtudom elfelejteni és nemis szeretném. . nagyon szeretem őt. . :'( micsinálhatnák? :'( és a kérdés nem kamu..
2012. febr. 28. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Az szarügy... Le kell nyelni, nem tudsz mást csinálni. Kösd le a figyelmed valamivel, és ne gondolj rá.

Ennél többet más se tud tenni...

2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
uramisten...tökéletesen megértelek. nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy egy ilyenen sose lehet igazán túllépni. ne aggódj, ez nem perverz.
2012. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettot talalhatsz, ez nem annyira bonyolult! Szerelmes lettel egy olyan szemelybe, akivel soha nem volt kapcsolatod, tehat vagyak voltak ezek, amiket elkell fogadni, hogy nem teljesultek, s mivel az erintett szemely kozben eltavozott, igy egy lehetoseged van, hogy elbucsuzol tole fajjo szivvel, hiszen mas, ertelmes valasztasod nincs! Az elet nem kivansagmusor!

Lehet kapni, de vesziteni is, es elkell fogadni azt, amit jelenleg kaptal, tehat veszteseg!

2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Kár, hogy nem találkoztatok korábban, lehet, hogy melletted nem lett volna öngyilkos. De ez nem a te felelősséged, egy percig se emészd magad ezért.


Részvétem.


De sajnos semmit nem tudsz tenni, csak az idő fogja megoldani.

2012. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

látogasd meg többször a temetőben, mesélj neki.

én ezt csináltam mikor elvesztettem egy szerettemet. és utána mindig jobban éreztem magam.

2012. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:
75%

15 eves vagy fel ev mulva mar azt sem fogod tudni hogy hivjak!!

Ha a kepeit nezegeted meg kimesz hozza a temetobe akkor csak egy illuziot kergetsz s csak hagyod magad dagonyazni :^ azen vagyok a vilag legszerencsetlenebb embere-erzesben.

Probalj meg tovabb lepni.

2012. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!